reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista bobasków - dziewczyna czy chłopczyk

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Magdaleona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2005
Postów
1 575
Hej postanowiłam zebrać informacje i stworzyć listę naszych bobasków.
Piszcie jeżeli się pomyliłam i trzeba coś zmienić. A dziewczyny, których nie zamieściłam niech dadzą znać czy niespodzianki zamieniły się w "cipeczkę" albo "siusiaczka"... Jak na razie wynik pół na pół.

DZIEWCZYNKI
1. Magdaleona dziewczynka
2. Dori dziewczynka
3. Joaśka dziewczynka
4. Kosmi dziewczynka
5. Ewach6 dziewczynka
6. Rybcia21 dziewczynka
7. a+t+? dziewczynka
8. Idzia dziewczynka
9. Anula19 dziewczynka
10. Albertiga dziewczynka
11. Priscilla dziewczynka
12. Kala115 dziewczynka
13. Kasianka dziewczynka


CHŁOPCY
1. Aśka00 chłopczyk
2. Irlandia chłopczyk
3. Magdalena25 chłopczyk
4. Żuczek chłopczyk
5. Lidijka chłopczyk
6. Ewcik chłopczyk
7. Kara1980 chłopczyk
8. Anek chłopczyk
9. Anek@ chłopczyk
10. Rena2 chłopczyk
11. Milka82 chłopczyk
12. Jaszczurka chłopczyk
13. EwaFF123 chłopczyk
14. Klara 79 chłopczyk


NIESPODZIANKI
Czarownica ?
 
reklama
No ja nie jestem na 100% pewna czy to jednak będzie dziewczynka, mój lekarz ma wątpliwości. Ale może jednak niech móje bobo zostanie narazie wśród dziewczynek, w końcu drugi lekarz nie miał wątpliwości.
 
Wspaniały pomysł, Madziu!
Ale jak dopiszesz małą Dominikę to już nie będzie remisu, jednak zwyziężą babki.
 
Magdalena super pomysł.Też chciałam stworzyć taką liste.I co do mnie to też nie jestem na 100% pewna czy to będzie dziewczynka.Al;e niech narazie tak zostanie.
 
rewelacja. W końcu wiem, która co będzie miała.
I tak padł mit przewagi chłopców w kwietniu :) (przynajmniej narazie)
 
No dokładnie. Wydawało się, że chłopaków jest więcej. Dobrze, że jest ta lista to przynajmniej widać jaki jest stan faktyczny :)
 
reklama
Pomysł i lista SUPER :)

No to mamy 9 :9  ;D ale sie podzieliłyśmy :)
Aha jeszcze nie widomo co u Czarownicy i Rene2...ciekawe jak to bedzie w kwietniu.....  ;D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry