reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista bobasków - dziewczyna czy chłopczyk

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi lekarz na Krakowski powiedział, że dziewczynka - w wyniku badania napisał "płód płci żeńskiej". Natomiast mój lekarz nie jest pewny powiedział, że albo u dziewczynki na skutek wysokiego stężenia hormonów nastąpił obrzęk niuni, albo u chłopczyka jajeczke jeszcze się nie zestąpiły, czy jakoś tak - przy czym słyszałam, że chłopcy nie zawsze rodzą się z dwoma jajeczkami, że czasem drugie zestępuje w pierszym miesiącu życia i jest to badane zaraz po porodzie.
I chodź mój lekarz ma słabszy sprzęt, to nienastawiam się tak na tą dziewczynke, żeby wrazie co się nie "rozczarować", bo w sumie wiadomo, że najaważniejsze by dzidzia była zdrowa :)
 
reklama
Moja lekarka zrobiła mi usg i powiększyła na cały ekran klejnoty rodzinne. Nie miała żadnych wątpliwości. Dokladnie wytłumaczyła mi co jak się nazywa. ha ha, jakbym nie wiedziała.
 
a+t+?
moja dzidz jest wstydliwa bardzo bo sie ułozyła pupcią do dna i nużki ma złoże ma na kżysz HI HI HI ale chociasz juz cos wiem nie na 100% ale zawsze to cos no nie moje malenstwo kochane :) ;D ;D ;D ;D ;D
 
Kurcze, ja mam nadzieje, ze moja Victoria nie okaze sie na koniec chlopcem, bo zaraz zaczynam urzadzac dla niej pokoik i barwy, ktore beda nim panowac zupelnie nie beda pasowaly do chlopca :D Pomijam fakt, ze ma juz duzo rozowych ubranek i rozowa posciel do lozeczka hihi :D chyba sie troszke pospieszylam :(
 
reklama
Magdaleona możesz już dopisać moje maleństwo będzie chłopak :) :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry