reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Czesc Dziewczyny! :laugh: lista lutowa się powiększa - 2 luty 2006 - Jestem super szczęśliwa!! ;D Pozdrowionka.
 
Tetka1 witaj wśród nas, gratulacje :-* :-*

Monia79 ciebie to tutaj umieściłam już wcześniej bo ściągnęłam nas lutowe mamy z listy od Agnezz ;D ;D ale juz się poprawiłam i wpisałam Ci 2 luty a nie 4 :D

Tak tak jest już nas 8 mamusiek ;D ;D

Piszcie jak tam samopoczucie :D :D
 
MAMUŚKI - piszcie co tam u was, ja dziś w pracy wysiedzieć nie mogę, całe szczęście że się mogę poopierniczać bo inaczej to bym padła. Spać mi się chce baardzo i brzusio boli :D

Dzisiaj rano zapomniałam o śniadanku i jak szłam do pracy to zrobiło mi się słabo ;D jak wpadłam do pracy to pierwsze co to zjadłam śniadanko. ;D ;D

A po pracusi jadę na działeczkę i wrócę dopiero w niedzielę wieczorkiem, już się doczekać nie mogę tak mi się chce jedzonka z grila mam nadzieję, że jak ugryzę to mi będzie smakowało, bo ostatnio kupuję produkty, które zawsze uwielbiałam i jak ich troszkę zjem to mi nie smakują :D :D
 
To ja sie dopisuje do 18 lutego :) Na razie wedlug wlasnych obliczen, dopiero dowiedzielismy sie ze jestesmy w trojke, do lekarza wybieram sie w przyszlym tygodniu. Buziaki i niech nam dzieci grzecznie rosna :)
 
Witam Dziewczeta :)

Wlasnie doszlam do wniosku ze jakos nie moge przetrawic mies, wedlin i innych takich, jak rowniez ogorki zielone, ktore kiedys uwielbialam  ::) ...za to chce mi sie caly czas pomidorow i sera zoltego i bialego  ;D.... a i mam niechec do kawy ...kupilam sobie kawe bezkofeinowa, wypilam łyk i zwrocilam  ;D ... jestem dzisiaj mucios zmeczona.... obiecalam mezowi ze zrobi mu pierogi dzisiaj ...zrobilam i teraz padam ;) .... ide odpoczywac w takim razie :) ...do uslyszenia  :-*
 
Dziewczyny, baaardzo Wam gratuluję i cieszę razem z Wami. Ja sama długo się wahałam, ale w końcu sie odważyłam :) Wpisuję się na listę lutowych mam :D. Z moich obliczeń wynika, że będzie to 8 luty. :D
 
Gratulacje dla "nowych" mamuś
Erika odzywaj się teraz często i mów jak się czujesz

MoniQa odpoczywaj a co do kawy to zazdroszczę braku smaku, bo ja w prawdzie nie piję ale mi się chce. :mad:
 
reklama
karola7 zawsze mozesz kupic bezkofeinowa i jedna mala filizanka nie zaszkodzi :)  ....ale az sie sama dziwie , kawa u mnie wczesniej byla w porzadku dziennym , rano na sniadanie kawka , w pracy kawka , wracam z pracy - kawka  ;) (oczywiscie taka rozpuszczalna- slaba z mleczkiem ) a teraz?? ..... :)
 
Do góry