reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mam październikowych 2018

reklama
Magda32l
Wizyta u gina 16.02
3 ciaza
Prawdopodobnie tp. 13.10

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ninja ;) 33 lata
t.p. 13.10
córka 2014
Termin wizyty 8.02. Następna 26.02.
Po córce miałam 3 poronienia. Jadę na duphastonie, acardzie i eutyroxie. (Po ostatnim poronieniu lekarz wypisał mi recepty na wszelki wypadek, żeby od razu jak tylko się dowiem o ciąży łykać). Ale ciąża to było dla mnie mega zaskoczenie. Zrobiłam betę bo chciałam się napić alko na imprezie i stwierdziłam, że na wszelki wypadek sprawdzę... i niespodzianka :)
Hej. Czy znane są przyczyny poronien? W ktorych tygodniach sie wydarzyly?
Ja mialam 5 poronien. Technicznie rzecz biorąc 1 poronienie (bo bylo juz serduszko), jedno puste jajo płodowe, i 3 ciąże biochemiczne beta ledwo sie rozchulala i przychodziło krwawienie. Mam odgromne nadzieje co do obecnej ciąży. Gdyż kolejnej nieudanej nieprzeżyje :/
 
reklama
Do góry