reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

reklama
moze troche wyjasnie, punkty apgar sprawdzaja wszedzie ale tu na wyspach nic nie mowia mamie o ile o nie nie zapyta wyraznie, a czasem to trzeba zwedzic lekarzom wlasne papiery zeby sie dowiedziec bo mowic nie chca :p zreszta ze wszystkimi wynikami tak jest...
 
aniay-Nie wiedzialam ze moge sie dowiedziec ile punktow zdobyl Dominik:no:.Nie wiesz czasem czy oni je gdzies zapisuja i czy jest mozliwosc dowiedzenia sie:confused:.W sumie przeczesalam cala ksiazeczke zdrowia i nic nie znalazlam,a jestem ciekawa jak mu poszlo:-).

 
JAGODA_84 WITAJ:-) ZAPRASZAMY DO WSOILNYCH ROZMOW NAPISZ NAM KIEDY URODZILAS JAK MA NAIME TWOJ BOBAS A ELZBIETKA WPISZE CIE NA LISTE:tak:;-)
 
Kubuś urodził się 4 stycznia 2007 o godzinie 21.00 w szpitalu w BB ważył 3200g i miał 56cm dostał 10 pkt Apgar przyszedł na świat przez cesarskie cięcie
 
Witam wszystkie styczniowe mamy, mam na imię Wioletta i jestem mamą smyka Dominika, synuś urodził się 24.01.2007, ważył 3780 i miał 55cm a do tego jeszcze 9 pkt apgar bo był owinięty pępowinką i co za tym idzie troszeczkę siny i jak jeszcze powiedział lekarz "leniuszek za długo siedział w brzuszku", Misiek urodził się 11 dni po terminie. Mam nadzieję że jeszcze znajdzie się dla mnie miejsce na liście Styczniowych Mam ::-)
 
Witaj eilinel. Mysle, ze jakos Cie jeszcze do nas wcisniemy ;-) :-D. Napisz cos wiecej o swoim Synku i o sobie.
 
reklama
Witam wszystkie styczniowe mamy, mam na imię Wioletta i jestem mamą smyka Dominika, synuś urodził się 24.01.2007, ważył 3780 i miał 55cm a do tego jeszcze 9 pkt apgar bo był owinięty pępowinką i co za tym idzie troszeczkę siny i jak jeszcze powiedział lekarz "leniuszek za długo siedział w brzuszku", Misiek urodził się 11 dni po terminie. Mam nadzieję że jeszcze znajdzie się dla mnie miejsce na liście Styczniowych Mam ::-)

witamy witamy ;-) Dominik bedzie obochodzil urodzinki razem ze mna hehhe ;-) 24 styczen to super data hehhe:-)
 
Do góry