reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lista rozdwojonych GrUdniÓwEcZek + gratulacje

Ojejku dziwczyny....no zagladam na forum a tu taka niespodziana.
Nonek ogromniaste gratulacje dla ciebie i dzidziuni...duzo duzo slonka i usmiechu ,a i ty kochaniutka wracaj szybciusio do zdrowka!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
NONECZKU!!!! najogromniejsze gratulacje dla ciebie i malenstwa! chociaz Marianka wcale niemala :-) :-) :-) wszystkiego jak najwspanialszego, zdrowka, szczescia i duzo, duzo radosci!!! :-D

wielki buziak dla pierwszej mamusi grudniowej!!!!!!!!!!!!!!!!

a to dla malenkiej:
 
no jestem w ciężkim szoku i jednocześnie bardzo się cieszę
GRATULUJE :) i życzę zdrówka mamie i córeczce
 
Dziewczyny nawet nie wiecie jak mi jest strasznie milo, tyle zyczen... az sie poplakalam!!! Jestem wam niezmiernie wdzieczna.
Przy okazji przepraszam, ze Marianka weszla w kolejke...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Bardzo mocno Was obie calujemy!
 
Nonek - jeszcze raz gratulacje - i wklejaj jak najwięcej fotek twojej ślicznotki!!! Nawet założyłam wątek specjalnie na tę okazję - galeria grudniowych dzidziuśków:-):-):-)
 
GRATULACJE i MOC UŚCISKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O i już zaczęłyśmy.... Roni! A ty co???
Ale fajnie - już nowy wątek... dzieciaczki! A jeszcze niedwno pisałyśmy o mdłościach... początkach i w ogóle! :-D
 
O matko aż mi się gorąco zrobiło jak zobaczyłam ten wątek!!!!!
Nonek moje ogromne gratulacje i duże uściski dla córuni. Bosko
 
reklama
Do góry