reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witam,
jestem nowa na forum i w staraniach również ;-)
mam 29 lat...no dobra za tydzień skończę 30, prawie 6 miesięcy temu wyszłam za mąż no i teraz zaczęliśmy starania o dzidziusia :-) ale chociaż trwa to dopiero chwilkę to tak bardzo bym już chciała że wydaje mi się że to całe wieki!!!
pozdrawiam
 
reklama
Ja też nowa:) czy też mogę dołączyć do listy staraczek? :) starania właśnie zaczynamy (no dobra, dobra, nie w tym momencie;) ) :D
 
Witam. Dołączam się do listy staraczek :) Pozdrawiam Was dziewczyny, trzymajcie się cieplutko...i życzę nam wszystkim szczęścia :-)

Ja też nowa:) czy też mogę dołączyć do listy staraczek? :) starania właśnie zaczynamy (no dobra, dobra, nie w tym momencie;) ) :D

Witam,
jestem nowa na forum i w staraniach również ;-)
mam 29 lat...no dobra za tydzień skończę 30, prawie 6 miesięcy temu wyszłam za mąż no i teraz zaczęliśmy starania o dzidziusia :-) ale chociaż trwa to dopiero chwilkę to tak bardzo bym już chciała że wydaje mi się że to całe wieki!!!
pozdrawiam

Hej Dziewczyny:)) Mam na imię Gosia (24 lata) Może nie jestem tu nowa,ale dawno nie było mnie na tym wątku;-)Ostastnio byłam tu na przełomie 2007/2008. Kiedy to po ponad rocznych staraniach udało się nam zajść w upragnioną ciążę:-) Od niedawna staramy się o kolejne Szczęście. Dzisiaj jest mój 21dc z 30. Jeśli wczesniej nie przylezie @ zrobie test. Trzymam za Was mociutko kciuki szczególnie dla tego,ze jest to Wasza pierwsza ciaża. Będzie tu nam miło jesli bedziemy wypowiadać się tu jak najcześciej.
Wspomagacie jakos Wasze cykle? Ja obserwuję swój organizm mierzac temperaturę i obserwująć śluz (na www.28dni.pl polecam Wam ten portal). Czasem używam też testów owulacyjnych (świetne sa w rossmanie-strumieniowe) Po ciąży zachorowałam też na PCO więc to dodatkowo utrudnia nam zajście w kolejną ciażę gdyż owulacja wystepuje bardzo rzadko...a cykle są dłuuuugie.Do stymulacji owulacji biorę luteinę od skoku temperatury.
Czym zajmujecie się na co dzień?
Pozdrawiam
 
Witam wszystkie Staraczki :-) Co prawda widzę, że dawno nikt tutaj nic nie pisał, ale jestem tu nowa i również chciałam do Was dołączyć :-) Mam nadzieję, że wciąż można :confused: :-)
Ja mam 24 latka i z moim drugim Połówkiem chcielibyśmy mieć dzidziusia :tak: właściwie starania już się zaczęły, a tutaj jesteście tak przyjaźnie nastawione, że postanowiłam dołączyć :-) Pozdrawiam ;-)
 
witam nowe i odnowione ;-)
wedlug moich obserwacji na tym watku tylko sie wiekszosc przedstawia i wita a potem kazda znajduje swoje miejsca (ja mam trzy watki na ktorych sie udzielam)
 
Cześć dziewczyny! Też jestem nowa na tym forum :) Dołączam się do grona starających się :) Staramy się ponad pół roku i narazie nic :(
 
reklama
Do góry