Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Kacper zjadł cały słoiczek 190ml obiadku az musiałam wygrzebywać bo mu było mało haha. A teraz siedzi i się bawi



190ml??? wow, my sloiczek 130 g mamy na 2 razy![]()
tyle ze po 2 dniach zawsze wywalam ponad polowe sloiczka,ladnie jedza wasze dzieciaki
190ml??? wow, my sloiczek 130 g mamy na 2 razy![]()
Poczytalam ale pozniej postaram sie jeszcze wczytac dokaldniej a na poczatke to chce serdecznie podziekowac

a porod miala szybki i latwy jak to mowi wyplula dziecko i jak to sie ma do moich 25 godzin heheheeh
chcialabym zobaczyc ten bebenek

ja łyknęłam i jest troszkę lepiej