reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
misia_q dziękuje za info.To pewnie dlatego gin tak nalegała żeby dokładnie wtedy. na skierowaniu mam napisane badanie referencyjne.
 
witam :-)

ostatnio jakoś mało piszemy :zawstydzona/y: mam nadzieję, że wątek nam nie obumrze ;-) :no: ;-)

w galerii wkleiłam swój wczorajszy brzuszek :cool2:
 
Witam dziewczynki,

A pozatym ludzie kiedys zyli bez Usg i rodzili zdrowe i chore dzieci.Jak i za naszych czasow.:eek:.

I z tym się zgododze w 100%. Prawdą jest tez, że w Anglii sa jedynie 2 obowiązkowe USG, tyle, że pierwsze właśnie między 12 a 14 tygodniem a drugie po 20. A tych normach kiedyś gdzieś na necie wyczytałam a teraz nie mogę znaleźć, ale jak tylko znajdę to zadzwonię. Ale skoro w Irlandii jest inaczej to cóż, to nie my jesteśmy lekarzami - muszą wiedzieć co robią, przecież zdrowe dzieci tam tez się rodzą.
anineczko ja obecnie mieszka w UK więc borykam sie z podobnymi problemami, ale z tego co już tutaj się dowiedziałam to zależy również indywidualnie od lekarza i szpitala. Ja na początku ciąży zaczęłam krwawić, więc musieli to sprawdzić i pewnie tylko dlatego miałam USG tak wcześnie.

a ja ostatnio miewam systematycznie wieczorne mdłości. Obrzydlistwo.:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:. Próbowałam już wszystkiego, nic nie pomaga.
No i mam do was pytanko. Co stosujecie na zaparcia??
 
Witam dziewczynki,

No i mam do was pytanko. Co stosujecie na zaparcia??


ja już NA SZCZĘŚCIE nie mam problemu z zaparciami :zawstydzona/y: a towarzyszyły mi od owu :zawstydzona/y: dla mnie skuteczne były jabłka :tak: no i słyszałam że marchew jest m. in. przyczyną zaparć, więc ograniczam się z sokami marchwiowymi :-p

no nareszcze ktoś napisał na Naszym wątku :-)
 
No i napisze i ja ;-)

Jenny u nas tez oczywiscie jak sie plami czy bardzo cos boli to tez robia Usg.
Ale to jak sie pojedzie do szpitala na Emergency.
Ponoc suszone sliwki sa dobre na zaparcia.
Na szczescie tez ich nie mam:tak:

Bylam dzis u lekarza.
Niestety serduszka nie posluchalam.Probowalismy z lekarzem,ale sie nie udalo:dry:
Lekarz powiedzial,ze troszke za wczesnie i moja miednica troszke przeszkadza.
Ale badal mi brzuszek chwytami leopolda i powiedzial,ze wszystko jest umiejscowione Ok.
Za tydzien w czwartek ide jeszcze raz posluchac i mam tak chodzic az do skutku co tydzien.
Zaznaczam,ze szukal serduszka fetal dooplerem i mial prawo nie znalezc ;-)

Spuscil ze mnie 3 fiolki krwi,zbadal mocz i wszystko jest okey.

A ja sie czuje rewelacyjnie:laugh2:
 
ja szczerze mówiąc nigdy nie lubiłam suszonych owoców, więc nawet nie wiedziałam że działają na zaparcia :cool2:
 
reklama
Do góry