reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
gawit swietnie opisane... heheh fajny ten maluch.... i opowiedział nam co i jak..... od samego poczęcia :-p
normalnie rewelacja..... :-)chłopak się namęczył.... no ale wyszedł... hiiiii
a co tam domek go wyrzucił:rofl2: hehe ehehe
 
Mój maluszek miał 1,5 cm 8tyg i 2 dni:-)

Nie wiem naprawde jak oni to mierzą, bo np Kingab w tym samym dniu miał 20mm, to moje usg powinno wykazać młodszą ciąże albo Kingab starszą. Chodzi mi oczywiście o wymiary usg, i przeliczenie na tygodnie:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Czesć dziewczyny:-)
Jak tam samopoczucie????
Ja wlaśnie wrociłam z badania USG i jestem strasznie zla i zawiedziona. Mialam skierowanie od mojego lekarza do szpitala na USG, na którym było wyraźnie napisane, że USG miało zostac wykonane wewnętrznie przez macice. Lekarz, który robił mi USG stwierdził, że zrobimy przez brzuch, mimo tak małej ciąży, bo on ma bardzo dobry sprzęt i nie potrzebne bedzie badanie wewnętrzne:wściekła/y:. Szczerze to uważam, że on nic nie widział na tym monitorze, ja tym bardziej. Stwierdził, że ciaża jest pojedyncza (podejrzewano u mnie bliźniaki jak pisałam wcześniej), okazało się,że jest jeden zarodek, który ma 13 mm. Jestem w ciazy 6 tygoni i 5 dni. Ciąża rozwija się pozytywnie, tak przynajmniej twierdzi lekarz. Tak za 3 tygodnie mam zamiar isć jeszcze raz ale tym razem prywatnie, by usłyszeć bijące serduszko naszego maleństwa.
Pozdrawiam wszystkie przyszłę mamusie:laugh2:
 
Ja miałam we wtorek usg, wiec już sie ucieszyłam i uspokoiłam ze wszystko dobrze, w środe - zero mdłości, zero wymiotów, to sie ucieszyłam ze te nudności wynikały też ze zdenerwowania i już nie wrócą. Niestety, dziś od rana to samo, nic nie mogę jesc zwłaszcza od rana. Ale już jestem szczęśliwa że jest nadzieja ze chociaż co któryś dzień może mi dzidziuś zrobi wolne od kibelka:-D
 
hehe...
u mnie jak narazie wciąż wszytsko ok...
więc jestem happy....
mam nadzieję że Tobie też minie... i że będzie wszystko ok.... :-)
może to tylko takie tymczasowe złe samopoczucie....
 
Witajcie;)

kaska24-trzymam kciuki zeby z towja dzidzia wsyztko oki bylo:)
Inez77-Super..ze wszystko oki z dzidzia:)
Bura-tez extra ze z dzidza wszystko oki jest:)
Gawit-az sie poplakal jak czytalam ten opisik....:tak:
00eyes00-Dobrze ze wszystko oki:):)

A u mnie super jest...czuje sie swietnie....nie mama wymiotow przynajmniej dzisiaj ich nie mam....:tak:

a no i jestem w super humorze.....pozatym ta pogoda...wspaniala jest....
\

buziaczki:)
 
Czesć dziewczyny:-)
Jak tam samopoczucie????
Ja wlaśnie wrociłam z badania USG i jestem strasznie zla i zawiedziona. Mialam skierowanie od mojego lekarza do szpitala na USG, na którym było wyraźnie napisane, że USG miało zostac wykonane wewnętrznie przez macice. Lekarz, który robił mi USG stwierdził, że zrobimy przez brzuch, mimo tak małej ciąży, bo on ma bardzo dobry sprzęt i nie potrzebne bedzie badanie wewnętrzne:wściekła/y:. Szczerze to uważam, że on nic nie widział na tym monitorze, ja tym bardziej. Stwierdził, że ciaża jest pojedyncza (podejrzewano u mnie bliźniaki jak pisałam wcześniej), okazało się,że jest jeden zarodek, który ma 13 mm. Jestem w ciazy 6 tygoni i 5 dni. Ciąża rozwija się pozytywnie, tak przynajmniej twierdzi lekarz. Tak za 3 tygodnie mam zamiar isć jeszcze raz ale tym razem prywatnie, by usłyszeć bijące serduszko naszego maleństwa.
Pozdrawiam wszystkie przyszłę mamusie:laugh2:
hejka nie denerwuj sie bo urodzie szkodzi;-)no i dzidzi przede wszytskim,wiem ze takie sytuacje wkurzaja ale najwazniejsze ze jest wszytsko oki
pozdrawiam

do dzudziakowa:
fajnie ze u Ciebie takie pozytwne nastawienie i ze nie masz wymiotow.Ja tez czuje sie juz coraz lepiej,tylko niekiedy dokuczaja mi mdlosci ale idzie wytrzymac ;) ja tez mam dzis wspanialy humor ,taka pogoda az zyc sie chce,pierwszy spacerek w bluzie no i brzusio rosnie ;)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka nie denerwuj sie bo urodzie szkodzi;-)no i dzidzi przede wszytskim,wiem ze takie sytuacje wkurzaja ale najwazniejsze ze jest wszytsko oki
pozdrawiam

do dzudziakowa:
fajnie ze u Ciebie takie pozytwne nastawienie i ze nie masz wymiotow.Ja tez czuje sie juz coraz lepiej,tylko niekiedy dokuczaja mi mdlosci ale idzie wytrzymac ;) ja tez mam dzis wspanialy humor ,taka pogoda az zyc sie chce,pierwszy spacerek w bluzie no i brzusio rosnie ;)
pozdrawiam

no dokladnie ta pogoda...i pomyslec ze dopiero jak bedzie zmino,szaro,ponuro bedziemy mieli dzidzie....:tak::szok:
 
Do góry