Kasiiula
mamusia Pawełka :)
dziunka bo bedziemy miały teoretycznie @A co we wtorek będzie?
Haha, co za radosctrzy przyjecia? Ooo to sie nawydawalas kasy na prezenty
![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dziunka bo bedziemy miały teoretycznie @A co we wtorek będzie?
Haha, co za radosctrzy przyjecia? Ooo to sie nawydawalas kasy na prezenty
![]()
dziunka bo bedziemy miały teoretycznie @![]()
buahahaha rozwaliłaś mnei tym tekstem..O kurde, całkiem zapomniałam ze miesiaczkuje![]()
...4szalonaaha zapomniałam dodać... trzymajcie kciuki za blizniaki


a ty na specjalne zaproszenie czekasz?A co we wtorek będzie?
Haha, co za radosctrzy przyjecia? Ooo to sie nawydawalas kasy na prezenty
A widze ze za mna nikt na chacie nie teskniZobacz załącznik 246185 wiem wiem, wredna sie ostatnio zrobilamZobacz załącznik 246186
wiesz chcemyn jeszcze 2 dzieci , a nie chce 2 razy ciąży chodzić ...szalona![]()

a ty na specjalne zaproszenie czekasz?
ja nic nei ebde mowila lepiej ...A zebys wiedziala!