• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

reklama
Nie szalej, nie szalej :D

Druga @ moze sie nie pojawic. Roznie bywa.
Zycze owocnych staran :)



Acha zapomnialam napisac ze zapomnialam o @ bo mam taaaak bezbolesne jak nigdy, do tego tampony i nie wiem ze okres mam :D dla mnie to wielka radosc bo miesiaczki zawsze przechodzilam OKROPNIE. Iza napisz mi cos wiecej o moon cup?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry