dziunka24
Mama J&J
Mi przepisał raz lekarz maść Ketanol, ale dla upewnienia się zadzwoniłam do mojej lekarki i spytałam jeszcze klientki - też lekarki i obie powiedziały że lepiej nie,a jak już to tylko leciutką warstewkę posmarować. Więc zrezygnowałam wogóle. Ale ja to nawet Apapu nie ruszę, taki ze mnie wariat 
Wiewióra współczuję, mi tak nieraz z butelki pryśnie.......
Wiewióra współczuję, mi tak nieraz z butelki pryśnie.......

