Witajcie u nas pada znowu, w piątek ide do pediatry na rozmowe w sprawie mlekabędzie zmiana z Nutramigenu na coś innego.
KASIU oj cięzki ranek miałaś, Jasiek codziennie wstaje o 5 jak tatko i bawi się do 6, ale obudzić go o tej porze jakby spał to chyba rozniósłby dom. Powodzenia na badaniu.
KIKOLKU zdrówka dla synusia. Skoro 15 lekarzy zadecydowało, że do domu to chyba nie ma się co konsultować. Trzeba czekać na poprawę, oby nadeszła jak najszybciej.
WYJĄTKOWA jeśli teściowa płaci za impreze to chyba może zaproscić kogo chce. Fakt powinna się zapytać. Jeśłi wy płacice a ona pomaga w przygotowaniu to już należał jej się opr.
ULA powinnaś iść do lekarza bo przed nami długi weekend. Skoro synuś zachowuje się tak jak nigdy dotąd to lepiej to sprawdzić. Godzina 23.20 matko to Jasiek już dawno spał i o 5 pobudka współczuje. Ale kochana dziś wasze święto, więc głowa do góry. Na Jaśka ten viburcol nie działa.