reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziś normalnie młody był w kurtce. Naprawde jest zimno szook!!! akurat na weekend...

Aga ja chciałam sandały dla siebie , ale był słaby wybór. Wiekszosc na koturnie , albo takie eleganckie. Ja potrzebuję do biegania za młodym:tak:

agrafka ja tez ogladam. Uległąm presji :) slub , zycie zupełnie z innej bajki :) pięknie to wygląda , ale takie życie na świeczniku , pod stalą presją to trudna sprawa
 
reklama
agrafka ja tez ogladam. Uległąm presji :) slub , zycie zupełnie z innej bajki :) pięknie to wygląda , ale takie życie na świeczniku , pod stalą presją to trudna sprawa

ja tak włączylam z ciekawosci bo Ala śpi.
fajnie obejrzeć te stroje i w ogóle - kapelusze są komiczne. Ale nie chciałabym za nic być na ich miejscu, nie dość że włąśnie ciągle na świeczniku, to jeszcze etykieta i w ogóle ciekawe czy monarchia utrzyma się w UK.

Za nic w świecie nie chciałabym być osobą publiczną...
 
My też oglądamy.
O ile ładnie, to ja nie jestem - jak wiecie - zwolenniczką taaakich ślubów. No ale to zupełnie inne życie, osobiscie nie rozumiem tej całej fascynacji rodziną królewską itd.

A już wcale nie rozumiem jak można wyrzec się ewentualnej opieki nad dziećmi po rozwodzie. Tłumaczę to sobie tym, ze póki co jest zamroczona miłością do Williama, nie zna miłości matczynej...ale i tak dla mnie to nie do przyjęcia, dużo straciła w moich oczach.
 
Haha dobrze ze tu zaglądnęłam - tez załączyłam TV z ciekawości na ten ślub......
Młody juz polatał po dworze ze swoją "narzeczoną" Dorotką. Musiałam godz. temu Go zwijać do domu na drzemkę bo zasypiał na Dorotce podczas huśtania na huśtawce :D

U nas pogoda cudna, po raz pierwszy od przed świąt!! Martolinka troche ta pogoda musiała do mnie przyjść. Wy byście chcieli całą dla siebie :DD:D:D:D Ale jutro ma u nas podobno padać, niestety. Słyszałam również ze lipiec, sierpień maja byc deszczowe?! Ciekawe jak to bedzie...
 
reklama
Jeśli wierzyć temu co pisze w linku od Dziunki to zastanawia mnie dlaczego William nie bedzie miał obrączki. Dziwne. Rozumiem że przysięgać mogą to co chcą ale jedna obrączka? Hehe wg mnie śmiesznie.
 
Do góry