reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Intercyza jest tajnym dokumentem, a jak zwykle wszytsko wyciekło do mediów. Ja wierzę, o ile nie wierzę portalom plotkarskim to akurat tvn24 jak najbardziej - choć może to i błąd :D
 
reklama
JA tez uległam presji i oglądam hihi. Suknia śliczna - jak dla księżnej, sama bym takiej nie chciała. A kapelusze hohoho.
A intercyza hmmmm pewnie nie miała wyjścia i musiała ją podpisa, ale fakt troche te zapisy krzywdzące.

Miałam dzis po długiej przerwie miałam jazdę oj jakoś dziwnie mi się jeżdziło.
 
hej dziewczynki ŻYJĘ ŻYJĘ ;P

kurczę a ja nie obejrzalam tej ceremoni bo z Olim jak codzien na dworzu od 9-13 trochę z babcią, troszkę ze mną.


u nas jakos chorobowo, Olis ma katar ale taki dziwny raz sie pojawia raz nie, codziennie czyszcze mu nos to ciągutki są cały czas liczę ze przejdzie a juz się ciągnie sprzed swiąt. Czekam i obserwuję.

Ja sama poprzez kontakt sliniowy z Synem (wyciąga z buzi rozmemlane i mi czasami daje do buzi i nie ma zmiłuj musze zjesc ;p ) zakatarzona takze od sprzed swiąt, ale od wczoraj gardło boli itd, dzis zaczynam kasłać bo wszystko spływa do gardła wiec muszę się sama podleczyc bo cos kiepsko się czuję. Nie mam siły itd.

Olis tylko wstanie i jest "jaja" czyli chce do kurek...wczoraj od po 8 do 13 na dworzu non stop z przerwą na butlę. Dzis nie mam siły tyle łazic po dworzu ;/ Muszę podwórko dostosowac do małego jeszcze bardziej bo nie mam za bardzo gdzie małego puszczac, wczoraj u sąsiadki na trwace bylismy, ma Synka o 3 msc starszego wiec OLinkowi byóo raźniej.

Bylam u denstysty, robię duze dziury, tych ktorych nie moglam zrobic w czasie ciąży. Zrobilam narazie dwa (obylo sie bez kanalowego) zostawilam 300 zł u dentysty. Stomatolog pocieszyl mnie ze mam jeszcze 7....pewnie niektore do leczenia kanalowego zostaną....mąż bardzo niepocieszony, jako jedyny zywiciel rodziny musi zarobuc na wszystko ;/ gdybym miala prace blizej bez zastanowienia wrocilabym a tak musze szukac czegos nowego, ech.....
Najgorsze jest to ze ja do stomatologa chodzę co roku i mam po 8-10 dziur, mam zęby bardzo blisko siebie wiec dziury szybko się robią bo resztki jedzenia zostają i gotowe. Juz myslalam chyba wszystko co moglam mam poborowane.

Dziewczynki pytanie.....ZAKŁADAŁAM WĄTEK O DENTYSCIE W CZASIE CIĄŻY I ZOSTAŁ ON POŁĄCZONY KIEDYS TAM, WIECIE MOZE GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ TO WSZYSTKO? SZUKAM LINKA GDZIE MIALAM PODANE WSZYSTKIE ZNIECZULENIA DLA KOBIET W CIĄŻY ITD.
POMOŻECIE?
 
Antek już śpi. Ja zdążyłąm zrobić zakupy grillowe a pakowac bedziemy sie jutro:tak: dzis w biedronce były zestawy duza taczka + zestaw do piaskownicy , albo duzy samochód wader + zestaw do piaskownicy za jedyne 31 zł.. kurcze nie kupiłam , bo gdzie ja bede to trzymac:baffled:
 
reklama
dzis w biedronce były zestawy duza taczka + zestaw do piaskownicy , albo duzy samochód wader + zestaw do piaskownicy za jedyne 31 zł.. kurcze nie kupiłam , bo gdzie ja bede to trzymac:baffled:

ja kupilam wczoraj autko z akcesoriami:-) ledwo do domu z wozkiem i Kacperm sie doaciagnelam:-) nie sadzilam ze to auta az takie dlugie ale warto bylo:-)za taka cene
 
Do góry