reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

No proszę wszyscy już po pierwszej wizycie :-(a ja wciąz nie mogę sie dostać :wściekła/y:

Za to mam ogrooooomne mdłości bleeee, już zapomniałam jakie to okropne :no:
 
reklama
Wiecie może coś o urlopach macierzyńskich? Ostatnio wydawało mi się, że coś dodali ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym
 
hahaha gratulujcie mi!!! Załatwiłam sobie wizytę u lekarza :-) co prawda w sąsziednim mieście ale to nic, może w między czasie coś się u nas zwolni :-) ale mortal combat u nas z tymi ginami
ufff ale ulzyło mi

a tak w ogóle czemu tu nikogo nie ma?
 
Gosiaczku jako zalozycielka tego watku masz mozliwosc przeniesc go do kaategorii przyszle mamy-pod fora aby nasz listopad byl z pozostalymi mcami??bo my teraz z tym naszym watkiemjestesmy tak malo widzialne:-(
 
Witam,

Moje wyliczenia na podstawie badań krwi - listopad 2009. Dziecko Walentynkowe :)
W sumie dowiedziałam się wczoraj :) I dlatego też postanowiłam się zarejestrować :) Witam wszystkie mamy listopadowe :):-)

I jeszcze dodam, że strrrrasznie się stresuje :D To moja pierwsza ciąża :D
 
Ostatnia edycja:
sopocka nie stresuj się! :-) damy rade ;-)
mój maluch też walentynkowy, z resztą poprzedni tak samo! :-)
 
No chyba nie ma nic bardziej romantycznego w prezencie na Walentynki jak wiadomość o ciązy (z lekkim opóźnieniem :) A mój PŻ był naburmuszony, że nic mu nie wręczyłam 14 lutego ;-)
 
Kochane mamuśki.!
Owszem, jestem założycielką tego tematu, ale nakierujcie mnie proszę, jak ja mam go przenieść na główne forum "przyszłe mamy"?
szukałam w opcjach i nic ! moze przez to ze jestem nowo zarejestrowanym uzytkowniekim- nie mam takiej mozliwości.
Bo od razu chcialam do dodac na głownym- a wyskoczył "pod"
 
reklama
Do góry