reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej camelia! Mówiłam CI już, że poprzednim razem miałam termin na 2 listopada? Już pare dni przed Wszystkimi Świętymi prawie się nie ruszałam ze strachu, że się w Zaduszki urodzi :-)
 
reklama
hej camelia! Mówiłam CI już, że poprzednim razem miałam termin na 2 listopada? Już pare dni przed Wszystkimi Świętymi prawie się nie ruszałam ze strachu, że się w Zaduszki urodzi :-)
Ja pierwszy termin miałam na 26 października a urodziłam Zuzie 2 listopada i też się zatanawiałam kiedy się urodzi, już na cmentarzu dostałam skurczy:-D:-D

Poranny test wyszedł pozytywnie. Według obliczeń termin mam na 11 listopad. Witam wszystkie przyszłe mamusie!

Witaj!
 
Hej,to i jasię nieśmiało przyłączę. Termin wg jednego z kalkulatorów to 12 listopada.:-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!
 
Witam przyszłe mamuśki!
Jestem już po wizycie u lekarza i wszystko potwierdzone :-D. Tak się cieszę, że nawet sobie nie wyobrażacie:-D. Zresztą co ja pisze... A kto ma wiedzieć co czuje, jak nie Wy wszystkie;-). Tylko że mam 5 tydzień, a już mam zwolnienie i nie dlatego że mam taki kaprys, tylko coś tam jest niepokojącego:-(. Muszę siedzieć i się nie przemęczac i za 3 tyg. kolejna wizyta. Bedzie juz wtedy serduszko widać i słychać. Na szczęcie poza siusianiem nie mam jakiś większych dolegliwości (na razie) i mam nadzieje,że już tak zostanie.
 
daf2cfd55b682ff50c4086e4e3589b92-df2012fba75c5242b648cbb445262023.png
 
heej :)

ja wczoraj miałam pierwszą wizytę u lekarza :)
To było coś niesamowitego, mam już zdjęcie mojego maleństwa.
To koniec 3 -go tygodnia- narazie to tylko mała zamazana plamka :)
jutro ide na wszytskie szczegółowe badania .
jak u was ? :)

pozdr
Gosia
 
reklama
Poranny test wyszedł pozytywnie. Według obliczeń termin mam na 11 listopad. Witam wszystkie przyszłe mamusie!
Też dobry termin!!! Mnie poprzednim razem teśc straszył, że donosze do 11 a wtedy będę musiała patriotycznie nazwać syna Józef, a córeczkę Kasztanka ;-):-)
i nie ma suwaczka, jak go wstawic?
jest, jest!!

Pamiętam, ze dla mnie i mojego M. ogromnym przeżyciem było zobaczyć bijące serduszko. Oboje mieliśmy łzy w oczach. Bilo tak mocno, ze kijance łepek za każdym razem podskakiwał. Ale to niestety wspomnienia, bo na razie nadal nie mogę dostać się do lekarza, nawet prywatnie :wściekła/y:
 
Do góry