reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witam! Ja po sąsiedzku :-)
Wszystkim nowym przyszłym Mamusiom serdecznie gratuluję fasolek!!!

Mama czerwcowa i jej malutki Synek :happy:
 
reklama
hej dziewczyny!watek listopadowy trzeba przeniesc na glowne forum tj pozostale mce sa bo naprawde ciezko go znalezc...
Ja dzis bylam u ginka jako ze wczoraj dostalam lekkie plamienie,powiedziala ze to normalne i dala mi dupostin czy jakos tak i mam przyjsc za 2tyg...ale powiedziala ze macica powiekszona i ze to raczej ciaza...ale jest za wczesnie aby to na 100%potwierdzic...
 
Cześć dziewczyny cieszę sie ze nas przybywa coraz więcej.

Ja dziś byłam sobie zrobić badania na przeciwciała przeciw różyczce i toksoplazmozie. Wpadłam trochę w panikę bo w przedszkolu u mojego synka panuje różyczka i wyniki dopiero w poniedziałek wiec nie mogę sie doczekać żeby zobaczyć wynik.
 
Witam przyszłe mamuśki :-)
Jestem PO badaniach. Babeczka nie mogla sobie szybko poradzić z pobraniem krwi, bo mimo ze sie wbiła z żyłę- nic nie leciało. Musiała z drugiej ręki pobrać.
Nigdy wczesniej nie miałam z tym problemu...hm....:baffled:

Dzis do pracy mam na popołudnie, szczerze nie mogę sie doczekać....zwolnienia :)
To moja pierwsza ciąża, nie chce ryzykować, chce jak najwięcej odpoczywać ::tak:

kolejna wizyta u lekarza 23-go , wtedy usłyszymy bicie serduszka :-D
 
reklama
Witam przyszłe mamuśki :-)
Jestem PO badaniach. Babeczka nie mogla sobie szybko poradzić z pobraniem krwi, bo mimo ze sie wbiła z żyłę- nic nie leciało. Musiała z drugiej ręki pobrać.
Nigdy wczesniej nie miałam z tym problemu...hm....:baffled:

Dzis do pracy mam na popołudnie, szczerze nie mogę sie doczekać....zwolnienia :)
To moja pierwsza ciąża, nie chce ryzykować, chce jak najwięcej odpoczywać ::tak:

kolejna wizyta u lekarza 23-go , wtedy usłyszymy bicie serduszka :-D


Cześć Gosiaczkkkku!! Ja mam nastepna wizyte 24-go. Na pierwszej byłam we wtorek i juz dostałam zwolnienie, bo coś tam mam niepokojącego.

Wszystkim dziewczynom na pierwszą wizyte (jesli maja pewnosc, ze to ciaza) polecam zrobic na czczo:
morfologie
mocz
poziom cukru
grupe krwi, bo trzeba miec na świstku z laboratorium, nie wystarczy w szpitalu powiedziec ze mam taką i taką.

Pozniej jeszcze ewentualnie lekarz wam powie jakie badania dalsze trzeba zrobic.
 
Do góry