reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

anbar, ja ją piję jak sobie przypomnę :-) Popijam letnią.

Kasia, jak dla mnie jest lekko słodka. W składnikach ma glukozę.
 
reklama
anbar...ja też piję letnią i staram się pić przed każdym większym posiłkiem np. obiadem czy kolacją,
mnie osobiście średnio smakuje,bo nie lubię anyżu, ale cóż...najważniejsze są efekty...
 
witam przy środzie! Jak miło to już połowa tygodnia, nie lubię poniedziałków, ciężko zwlec się z wyrka o pracowaniu nie ma mowy do 10tej

U nie upał był niesamowity, teraz wyłania się potęzna chmura i ochlodziło się, wczoraj z takiej samej ni kropelka nie spadła ale dziś sis dzwoniła ze w Bydgoszczy pada więc jest nadzieja na letni deszczyk, ale tylko oby troszkę dla ochłody

U mnie bez zmian, no brzucho uroslo ale po kg bobu :))))) Idę na dwór połazić to może mi przejdzie
 
U mnie upał i nie wygląda na to żeby było lepiej ...

Jola chyba pytała kiedyś o wesołe miasteczko - wlaśnie dzisiaj widziałam, że rozłożyło się przy skrzyżowaniu Płaskowicka/ Dereniowa ...
 
witam ponownie :)
my wypoczęłyśmy i jest ok. Małgosia jest zachwycona przedszkolem więc od września pomaszeruje do kurczaków. Wcale nie chciała po 2 godzinach wracać do domu, Panie ją chwaliły także też jesteśmy zadowoleni.
A ja trochę gorzej polatałam po mieście, potem za ciężkie zakupy zrobiłam i podbrzusze mnie zaczęło trochę ciągnąć ale jak się położyłam to mi przeszło. Po prostu nie mogę chodzić do warzywniaka bo zawsze się na za dużo skusze hehe.
 
A my już po baseniku :))) Bosko tak się ochłodzić w chłodnej wodzie :) Staram sie unikać tych największych upałów zwłaszcza w godz 11:00-15:00 bo ostatnio dostałam popalić :/ Poszłam na zakupy i co ławka to musiałam siadać, słabo mi się robiło itd... Takze teraz juz się wstrzymuję z wychodzeniem w tych godzinach.
A z basenem fajnie bo i o 17:00 już o połowę taniej ;)

Co do herbatki to dla mnie ona nie jest słodka. Sam smak mi odpowiada, nie muszę się zmuszać. I też piję taką słabą rano i wieczorem :)
 
hej kochane!
nie mam czasu na czytanie nowości - goście z okazji moich 29 urodzin ;)

mialam dziś połówkowe - będę miała córkę!!! :D
nazwiemy ja Anna Milena :)
 
Lasotka jak fajnie -- prezent na urodziny, gratuluję córeczki, oba imiona bardzo mi sie podobają

Czy u was tez tak przyjemnie chłodno?
Leżę i gniję w wyrku, nic niema w tv

Musze jechać za kredytem, jakeś wskazania na 50% M na ok 10 lat?
 
reklama
dziekuje dziewczyny za kciuki :*:*

przydaly sie,
polski ustny-90%, pisemny 59% (tu truche slabo, mialam nadzieje na wiecej, no ale trudno)
ang ustny-80%, pisemny 88%
matematyka-64%

a wiec nawet nie tak zle :)

Lasotka wszystkiego najlepszego i gratuluje córuni a jakie piekne imie bedzie miala :);)

słuchajcie skonczyl mi sie feminatal i pani w aptece mi polecila prenatal, powiedziala ze sklad jest ten sam, a nawet lepszy, tabletek jest na 100 dni a nie na 30, no i cena jest polowe tansza :confused: bierze moze ktoras z was ten prenatal?
 
Do góry