reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Hej Wam :)
Mysle ze liste bedzie dobrze zalozyc gdy juz nas przeniosa do listopadowego pod forum. Wtedy bedziemy mogly rzadzic sie po swojemu ;)

Bylam wczoraj u gina a wiec ciaza potwierdzona. Za miesiac USG i kolejna wizyta, a do tej pory.... Brac kwas foliowy i witaminki. Kupilam Feminatal Metafolin dla ciazy do 12 tygodnia. Co prawda chcialam Prenatal complex ale nie mieli w aptece :(

Za tydzien pierwsze badania krwi i az mi sie slabo robi na mysl o comiesiecznym bieganiu na pobranie krwi....

Zaraz dojda mdlosci i oslabienie. Już jestem senna, a tu tyle zajec w domu.
 
nimfi to super że już po wizycie :)
a to badanie krwi to co miesiąc biorą ze zgięcia łokciowego?? u mnie biorą tylko na początku i na końcu ciąży a tak to co miesiąc z palca , ja się co prawda nie boję ale takie coś mi pasuje
 
Ja na dziś idę myślę że zrobi mi usg bo ma w gabinecie bardzo liczę na serducho , nimfi może nie będziesz miała mdłości i osłabienia ? nie wszystkie tak mają ja w 1 ciąży może miałam kilka takich akcji, w tej w tamtym tygodniu trochę mnie mdliło teraz nic . Jedyne co mnie przeraża to moja otyłość :(

Dziewczyny pijecie kawę ?
Bo jest taka pogoda że umieram myślicie że jak wypije 2 kawy w tygodniu z cukrem i mlekiem to to źle ??:zawstydzona/y:
Stoi tu zrobiona le jeszcze nie wypiłam .

I miałam zachciankę 1 musiałam tortille zjeść taka domowa zdrowa od A do Z chodziła za mna 2 dni aż poszłam do sklepu kupiłam wszystko i aż sie smiałam do patelni na samą myśl , a jak się już w nią wgryzłam ekstaza :laugh2:
 
Hej dziewczyny
ELIA. Ja pije 1 kawe dziennie zwykle rozpuszczalna z mlekiem a w pierwszej ciazy pilam capuccino albo latte
moj lekarz mowi ze jedna filizanka dziennie nie zaszkodzi i zeby pod zadnym pozorem nie pic coli

kurcze czuje sie dzisiaj fatalnie ten katar i bol gardla to koszmar do tego mi slabo to bedzie ciezki dzien
 
Cześć :)

Dziś już witam się oficjalnie, choć jeszcze bardzo nieśmiało - bo poprzednie doświadczenia nauczyły mnie, że do końca pierwszego trymestru może być różnie...

Piję kawę, tyle, że w ciąży tylko ricore (mieszanka kawy rozpuszczalnej i cykorii).

A co z colą jest nie tak?? O kofeinę chodzi?
 
Cześć :)

Dziś już witam się oficjalnie, choć jeszcze bardzo nieśmiało - bo poprzednie doświadczenia nauczyły mnie, że do końca pierwszego trymestru może być różnie...

Piję kawę, tyle, że w ciąży tylko ricore (mieszanka kawy rozpuszczalnej i cykorii).

A co z colą jest nie tak?? O kofeinę chodzi?
No zdrowym napojem nie jest do tego mowia ze swietny odrdzewiacz
 
Przecież nikt tej coli na litry pił nie będzie ;) a przy małych ilościach nie ma co przesadzać. Ilość konserwantów w żywności i kosmetykach potencjalnie może zaszkodzić bardziej niż szklanka coli.
Cola mi bardzo na mdłości pomagała w poprzednich ciążach.
 
hej dziewczyny jak sie czujecie??:*
ja dzis wariuje przez moje piersi niech je szlak trafi bo bola/mrowia jakies chyba zapalenie sie ich czepia bo co innego:/
 
reklama
No nikt ci tez tego nie zabroni ;-) kobiety w ciazy pija piwo pala papierosy pija kawe litrami i maja zdrowe dzieci (nie wszystkie ale jednak)
jednak staram sie unikac pewnych rzeczy i coli pic nie zamierzam no moze pol szkalneczki raz na jakis czas przy Kubie nie pilam i jakos mnie nie ciaglo wiec teraz tez nie musze :-)
 
Do góry