Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
To oni rówieśnicyZa 3 miesiace trzy latka bedzie mial. Moj urodzil sie idealnie zdrowy waga 2100 sam oddychal sam trzymal cieplo sam jadl. Nawet w inkubatorze nie lezal. Mam nadzieje ze ta ciaza bedzie zdrowsza. Ja mialam lozysko centralnie przodujace i szybko przejrzale. Ablacja krwotok ja ledwo z tego wyszlam ale moja dzidzia byla jak donoszona
to mój 2300 i musiał być w inkubatorze, intubowany w 3 dobie a karmiony na początku sondą ale ja rozhulałam laktację laktatorem i potem już od 5 czy 6 doby go karmiłam do 12msc Madzia ale test ci już wyszedł czy tylko betę robiłaś? bo ja miałam chwilę po tobie i testu jeszcze nie robię bo chyba nie wyjdzie? Ale mam cały czas obrzmiałe i bolące piersi i czasem lekko czuję jakby hmmm nie skurcze macicy ale twardnienie brzucha a wczoraj jak się nastałam przy obiedzie to dostałam kolki....Ale staram się dystans zachowywać bo wiem że może sobie sama wkręcam i szukam objawówOwulacje miałam 6 bodajże jak dobrze to obliczyłam![]()
Mój też przesypiał cale noce w okresie od 4 do 8msc, w 4 skończyły się kolki a w 8 zaczęły iść zębyMoja młoda zaczęła przesypiac całe noce jak miała 1,5msc. Wszyscy byli w szoku ;-)
Wysłane z mojego Sony Xperia E1
A teraz śpi po 11 godz w nocy jakby do przedszkola nie szedł to 12 + 40min drzemki w ciągu dnia.