reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

A ja właśnie wróciłam z kolejnej cotygodniowej wizyty.
Wymusiłam dzisiaj na lekarzu usg, bo mała ciągle się wierci i nie byłam pewna czy się nie obróciła, ale na szczęście leży główką do dołu, czyli tak jak należy :)
Po badaniu lekarz stwierdził, że jeszcze nie rodzę, nie ten czas :) także zobaczymy co za tydzień :)

Dziewczyny trochę się martwię, bo mam słaby apetyt ostatnio mało jem, np. dzisiaj jadłam o 11 pół bułki i dopiero teraz po 18 małą bułeczkę. Jakoś nie chce mi się jeść, waga stoi w miejscu. Czy któraś też ma z tym problem?
Zapomniałam powiedzieć o tym lekarzowi, bo się spieszyłam :)
ja miałam niedawno faze na jogurty, nic mi innego nie wchodzilo, miedzy wizytami(2tyg) wyszlam na -1,5kg. lekarz to zauwazyl, ale nic nie mowil, wg niego "i tak bywa" a jesc na sile nie bede...
 
reklama
Mi ostatnio tez waga stała ale dzisiaj miałam Już kolejne kilo na plusie i mam już pełne 18 i mam nadzieję że Góra 1jeszcze dojdzie... Miałam słabszy apetyt ale od wczoraj zaś ma duży... Za Duży
 
Ja przez całą ciążę mam problem z apetytem. Z ochotą zjadam tylko węglowodany i nabiał, do tego owoce i trochę warzyw.
Mięso czy jajka wmuszam w siebie na siłę. Ryby nie ruszę choćby nie wiem co. Przed ciążą jadłam normalnie i wkurza mnie to, że teraz jak dzidziuś potrzebuje tych ryb czy jajek to ja nie mogę tego przełknąć :-(
 
Wrocilam przed chwila z IP z drugiego dzis ktg. To poranne nie wyszlo ok - za duze rozpietosci w tetnie dziecka i kazali wrocic po poludniu na IP na kolejne ktg.
To drugie tez bez rewelacji ale podobno wciaz w granicach normy... niepokoi mnie to. Mam kontrolowac ruchy, jak bedzie mniej lub wiecej to do szpitala. Jak bedzie tak jak zwykle to kolejne kontrolne ktg w czwartek.
Wykoncze sie psychicznie na tej koncowce ciazy :-(
 
Hej dziewczęta,

Ester84 dzieki za informacje na temat banku krwi my tez sie ciagle zastanawiamy i tak cos czuje ze ostatecznie tez chyba zrezygnujemy i moze poczekamy do drugiego dziecka moze bedzie wiecej info na ten temat. Nie wiem jeszcze chwile pomyslimy nad tym.

Jak ryby ci nie wchodzą to moze bierz poprostu te DHA i tyle ja tak robie bo tez slabo z rybami.

Moniqq ja w zeszlym tygodniu mialam spadek apetytu na maksa i mdlosci i wogole nie wiem czy to byl wirus czy co, troche poddenerwowanie. Ale jest juz lepiej a apetyt wrocil jeszcze pomoglo temu badanie ktg ktore wyszlo pozytywnie i jakos tak mi lzej ze jeszcze nie rodze bo jeszcze nie czas.
 
My też się raczej nie zdecydujemy na bankowanie krwi pępowinowej. Jakoś za mało o tym słyszę obiektywnych informacji w mediach i od lekarzy. W sumie tylko artykuły sponsorowane itp.

A DHA łykam, żelazo też. No ale wiadomo, że lepsze naturalne niż suplementy.
 
Wg mnie to powinni zostawić na obserwacji i robić często ktg a nie ze jeździć... Teraz widzę w szpitalu to chętnie nie zostawiają. Juz blisko na szczęście końca i na pewno będzie wszystko dobrze.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mam kwalifikacje do cc i w moim szpitalu zwykle zglasza sie z terminie porodu lub jak rozpocznie sie akcja ale jestem tez umowiona w tym tygodniu aby wyznaczyc konkretny termin. Zalezaloby mi na tym aby miec juz date a nie czekac jak na szpilkach, zwlaszcza teraz.
No i w srode mam jeszcze wizyte u mojej ginekolog wiec ja przepytam.
Z jednej stronu chcialabym byc w szpitalu, non-stop pod kontrola ale skoro nie przyjmuja - widocznie nie ma podstaw. Niepokoj jednak jest we mnie i znsm siebie - tak mi juz zostanie do porodu.
 
Do góry