Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Agnoba a gdzie ty byłaś na ip? Ty jesteś z wawy? U nas przeludnienie jakies. Mi dzis wyznaczyli wstepnie termin cc na 2.11 czyli jeszcze 6 dni aaaaaaa; )
Angoba szczerze współczuję, ja na Twoim miejscu też bym się stresowała. Szkoda, że nie zostawili Cię chociaż na 2-3 dni. Mogliby wszystko sprawdzić dokładnie i Ty byłabyś spokojniejsza.
Moniqq a może dzidziuś uciska nóżkami gdzieś w okolicach żołądka i stąd ten mniejszy apetyt.
Sylka to już tak niewiele Ci zostało. Fajnie, że znasz datę.
Piękna pełnia była w nocy, a dzieciaczkom jakoś niespieszno
To czekanie na końcówce jest męczące. Dzisiaj w nocy jak miałam wstać do łazienki, to znowu się stresowałam, że coś poleci. Jak nic się nie rozkręci to kolejna wizyta za tydzień.
ja tez przespałam ładnie pełnie za to od 6 rano mam biegunke, co mi dziwne bo ani nic nie zjadłam, tym bardziej ze ostatnio mnie męczyło mega zaparciami... moze juz rodze a jeszcze nie wiem hehehe
Dziewczyny ale wam zazdroszczę że znacie termin porodu,widzę że początek listopada będzie owocny ;-)
Ja za godzinę mam usg muszę zacząć się szykować, stresik jest ale przynajmniej dowiem się jak mała leży i ile wazy :-)