reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Słoików nie kupuje wiec mam problem z urozmaicaniem diety. Gotuje na własnych warzywach. .. boje się teraz kupić kalafiora czy brokuła bo niestety wiem w jaki sposób są w tej chwili hodowane warzywa tego typu...
 
reklama
Hej
Ja daje słoiczki jadła już marchewkę dynie, marchewkę z ziemniakami, Dzisiaj dynie z ziemniakam i jabłko. Daje po pół słoiczka
Kleiku dodaje do zupki czasem do mm ale to malutko
Mojej małej z PRzewracaniem to marnie jej Idzie bo mało próbuje ale potrafi złapać rączka stopki Dzisiaj się udało :-). Zabawki ładnie trzyma wsadza do buzi,butelkę też czasem przytrzyma dość długo...

A mój syn załapał ospe i martwię się żeby oliwka nie zachorowala ale nie mam już na to wpływu...
Ja z wprowadzeniem glutenu czekam jeszcze z miesiąc żeby miała tak 5,5 miesiąca bo boję się trochę
 
Hej nie bylo mnie sto lat wielu z was nawet nie kojarzę. Blizniaki absorbuja moj czas dokładnie i skonczylo sie przesiadywanie na forum. Czytam was czasem z sentymentu i sie zastanawiam czy to dawanie czekolady i biszkoptow to jakis zart :D ale spoko nie mi oceniac. A woda zywiec to jedna z gorszych wod na rynku i nie wyobrazam sobie jej nie gotowac niemowlakowi. Ale juz nie wymadrzam się ;) u nas wszystko ok chlopaki jux waza po 7kg rozwijaja sie pięknie, gadaja ze sobą lapia ciagle za rece. Zakochana jestem po uszy:) pozdrawiam :)
 
Przy dwójce na pewno dużo roboty. Do wody jiz nawet nie wracajmy :p
A chyba przeoczyłem ze ktoś daje czekoladę albo zapomniałam juz
 
noooo czekolada to przesada.

mój mały dziś w leżaczku tak długo się mocował aż udało mu się usiąść. teraz się ciągle wścieka że chce siedzieć
 
Syn znajomej ma 18 miesięcy i do tej pory nie zna smaku soli(chyba że w chlebie) ani slodkiego ... Jogurty tylko naturalne dostaje, zup nie przyprawia wogole niczym. Chrupki, batony, czekolady on nie wie co to. Nawet Biszkoptow nigdy nie jadł. Za takim rygorem tez nie jestem
 
reklama
w Afryce żyją plemiona które nigdy nie poznały smaku soli czy cukru i żyją ;) a półtora roku to wcle nie tak dużo jak mi jakaś babcia czy ciocia nie wciśnie cichaczem cukierka to też nie planuję świadomie wprowadzać słodyczy, soli tylko tyle co do smaku (ja sama sole bardzo mało). poza tym są super zamienniki cukru - można zrobić pyszne deserki. z restzą u nas w domu to norma,że nie ma cukru, więc nie będzie miał mały pokus :)
 
Do góry