reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

Zazdroszcze wam tych fajnych zdjec.Niestety mam zupelny brak dostepu do skanera wiec mojego bebenka nie zobaczycie.
 
reklama
Brzuszek w rzeczywiśtości jest różowy -- może więc będzie dziewczynka, bo to pierwsza moja różowa sukienka w życiu, tak mnie jakoś naszło :)
 
Klementynko, brzuszek śliczny! A mój pokażę Wam next week, rozwinął się BARDZO! Aż się dziwię, że mi miejsca w autobusie nie ustępują ;D
 
reklama
naturellko, nie zartuj...nawet jak bedziesz w dziewiatym miesiacu to nie licz na ustepowanie miejsca...niestety.
a jesli juz to ustapi ci starsza babcia, nasze spoleczenstwo jest znieczulone na wszystko.
moja siostra byla teraz tydzien w szpitalu dzieciecym,ze swoim synkiem- spadl ze schodow i musial lezec na obserwacji.
opowiadala tak straszne rzeczy ze to sie w glowie nie miesci. sa dzieci ktorych mamy nie moga z nimi byc caly czas, bo sa z innego miasta, czesto bardzo daleko,maja w domach dzieci ktorymi nie ma sie kto zajac i te chore zostaja w szpitalu samiutkie, dookola pelno mam a zadna nie chce takiego dwolatka przytulic, zajac sie nim, poglaskac.a pielegniarki wiadomo znieczulone.i te dzidziusie placza pod koldrami albo snuja sie z misiami po korytarzu. horror!!!!siostra jezdzi teraz do nich codziennie do szpitala, karmi, przewija i czyta bajki inaczej by oszalala. a te mamy na sali nic...kompletnie zimne.

a jeszcze chcialam was uczulic na opieke przy porodzie.
tam prawie wszystkie dzieci to dzieci z urazami okoloporodowymi!!!czekaja na operacje.to jest horror!!!a prawie zawsze wina lekarzy ktorzy nie reaguja w pore gdy cos sie dzieje przy porodzie lub lekarz prowadzacy na sile wysyla na naturalny porod.
dlatego blagam - uwazajcie na siebie i zapewnijcie sobie jak najlepsza opieke.
to tyle smutkow na dzis.
wiecej nie bede.

ale musialam sie z wami tym podzielic.

pozdrawiam.
 
Do góry