reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
dołaczam sie do życzeń Klementynki Mia udanych i wspaniałych wakacji ci życzę ;D ;D
Ja też popieram kostiumu dwuczęściowe może i mamy grube brzuszki ale za to jakie wartosiowe tylko się nimi chwalić co ;D ;D
 
CAMMI śliczny brzuszek...jak nas wszystkich z resztą (tak skromnie mówiąc).. :)

MIA udanych wakacji i również dbaj o siebie i o swoją maleńką Zuzię... :)

a co do kostiumu, to również myślę, że dwuczęściowy, ponieważ tak naprawdę w jednoczęściowym to chyba wyglądałybyśmy jak foczki na plaży :laugh:
 
MIA udanych slonecznych wakacji! Az wam zazdroszcze mi zostaje plazowanie nad pobliskim jeziorkiem bo gin nadal nie pozwala mi nigdzie wyjechac i to sie chyba nie zmieni do konca ciazy.Brzusio niestety nadal twardnieje i boli mimo lekow i tych dluuuugich godzin w lozeczku.Czekam na wasze wspomnienia z letnich wyjazdow.
 
reklama
A ja mam już za sobą tegoroczny urlop, buuuu. :( Byliśmy w maju w Tunezji i narazie zapowiada się, że długo nigdzie tak daleko nie wyjedziemy. Może chociaż na weekend na Słowację. Nie wiecie czy można się w ciąży kąpać w termalnych źródłach?
 
Do góry