reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

cammi

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
7 Marzec 2005
Postów
499
Miasto
Oświęcim
Postanowiłam rozpocząć nowy wątek na naszym forum ze zdjęciami naszych brzuszków.. idę na pierwszy ogień.. oczywiście jak się uda wkleić..
20 tydzień i 4 dni
brzuszek7wd.jpg
 
reklama
Dałączam sie do Klementynki Naturellka chyba sobie robisz żarty :laugh: :laugh:
Ja mam taki bebzonik że teraz to mi przywaz głupio ale i tak bym wam pokazała ale nie mam aparatu cyfrowego żeby mieć zdjęcie w komputerze :mad:
P.S. nie zważając na razmiar to wszystkie przedstawione burzuszki wyglądają suuuuper! :laugh: :laugh:
 
A ja nic niewiedziałam o takiej możliwość ;D ;D
No to teraz muszę tylko wyszykować mój brzuszek i rozpocząć sesje zdjęciową ;D ;D
P.s najpier peeling potem kremik ujędniający no i make-up i brzuszek gotowy ;D ;D ale czy ja mam film w aparacie :-[ :-[
 
chyba ze zrobisz zwykle zjdjecie a potem zeskanujesz.
postaram sie po weekendzie dodac swoje.
ale moze oprocz brzuszkow zrobimy sobie galerie swoich zdjec?milo wiedziec z kim sie gada, ta anonimowosc jest taka zimna... ;)
 
Popieram mii jak tylko uda mi się z tym zdjęciem to pokarze wam swojego pyszczolka też no i może mój Paweł będzie chciał zapozować ale z facetami to nigdy nic nie wiadomo ;D ;D
 
reklama
Do góry