reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

dla dziecka może tak, ale jak dorośnie to już niekoniecznie. Ja jestem ze stycznia i jako pierwsza mam urodziny, zmiana roku to z automatu zmiana danych na moim liczniku. A jakbym była z grudnia, to bym się czuła jeszcze młoda:D
Oj tam, oj tam 😛.

Wiek to nie liczba. Liczy się to na ile się czujesz😉.
 
reklama
Masz jeszcze szanse na sierpień :p zawsze można urodzić np. 3 tygodnie przed terminem 🙃
Nie no, po histero nie moge sie starac, wiec grudzien musze skipowac. Oczywiscie jezeli jasnie pan okres raczy sie zjawic. Pije wino, leze w gorocej wodzie, zaraz se zrobie dziurawca. No blagam, niech przyjdzie bo cale czekanie zmarnowane :(
 
Może nie za nadzieję ,ale za ten pośpiech i nakręcanie ,bo znowu będę zawiedziona ,nie bardzo załamana ale zawiedziona . Ale dopiero 3 cykl starań więc staram się nie narzekać. Chciałabym wytrzymać do poniedziałku chociaż albo aż 😝 a racjonalnie to do piątku rana 🤣
nakręcasz się sama w swojej głowie i nic co przeczytasz tego pewnie nie zmieni ;) ale sprobuje: jeżeli nie masz potwierdzonej owulacji, to nie masz pewności kiedy była. Potrzeba też trochę czasu na zagnieżdżenie, a później na to, żeby hcg było do wykrycia w moczu w odpowiednim stężeniu. Warto poczekać kilka dni na pewny wynik. O.
 
Cześć dziewczęta, zaczęłam Was czytać więc też coś od siebie napiszę :) zaczynam starania o drugie dziecko. Moje pierwsze dziecko ma już 2,5 roku więc czas najwyższy pomyśleć o rodzeństwie, aby ta różnica nie była zbyt duża :) trzymam za Was kciuki żeby każda była spełniona w roli mamy :)
Moje doświadczenia z pierwszych starań były trudne bo może i długo się nie staraliśmy bo raptem 6 miesięcy, ale byłam strasznie nakręcona. Teraz jestem dopiero na początku drogi o starania, ale jednak już inaczej podchodzi się do do tego - bardziej świadomie.

Pozdrawiam
Karola
czesc Karola, fajnie ze jesteś, oby nie na długo;) jeżeli jeszcze testujesz w tym miesiącu, to daj znać kiedy, @LadyCaro dopisze Cię do listy ;)
 
nakręcasz się sama w swojej głowie i nic co przeczytasz tego pewnie nie zmieni ;) ale sprobuje: jeżeli nie masz potwierdzonej owulacji, to nie masz pewności kiedy była. Potrzeba też trochę czasu na zagnieżdżenie, a później na to, żeby hcg było do wykrycia w moczu w odpowiednim stężeniu. Warto poczekać kilka dni na pewny wynik. O.
no jakby się dało wyłączyć głowę to byłoby łatwiej ,ale szczerze mówiąc to mam z tyłu głowy ,że nic z tego 🤷 wytrzymam do poniedziałku i machnę test to może mi się ulży trochę i zaspokoje swoją potrzebę,co będzie . Ciężko zmienić podejście ,ale już mi lżej,że mogłam się wygadać
 
Nie no, po histero nie moge sie starac, wiec grudzien musze skipowac. Oczywiscie jezeli jasnie pan okres raczy sie zjawic. Pije wino, leze w gorocej wodzie, zaraz se zrobie dziurawca. No blagam, niech przyjdzie bo cale czekanie zmarnowane :(
ja mam w styczniu urodziny, planuje sobie machnąć pozytywny test ciazowy z tej okazji, to pójdziemy razem na mamusie 😁 zrobimy mamusie na rurze.
 
reklama
Do góry