reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

Hej
dziewczyny wpisuje sie w watek mamusie po raz kolejny:-)

wiem ze wy juz ku koncowi :tak:, ale mam nadzieje ze bedzie nas wiecej:-)
pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Wielkie gratki :rofl2::rofl2::rofl2:!!!
Ja dobijam do finiszu i stresa mam jak nie wiem co. Wtedy przez problemy z ciśnieniem miesiąc przed rozwiązaniem siedziałam u rodziców, a m pracował, kończył remontować pokój Martynki i czekał na smsa ode mnie, że to już. A ja poszłam pięć dni przed terminem na wizytę i po ktg na porodówkę :szok:, nie wiem jak to jest zacząć rodzić :baffled:. Zaczyman się bać wyjść w miejsca publiczne, chociaż tak faktycznie to mi miesiąc został, ale mam takie schizy, że mi wody odejdą w markecie. A najśmieszniej będzie, ajk nie dojadę na 1 urodziny siostrzeńca - będą 27.09, a dzidzia tak robiona, żebyśmy dali radę pojechać na imprezkę :laugh2:. W poniedziałek mam wizytę, to się dowiem czy już dziecię przkręcone, bo ostatnio jeszcze nie, zaczynam pakować po mału torbę do szpitala i prać ubranka, tylko pogoda się zkiepściła :baffled:. A hormony szaleją. M od września pełną parą wraca do pracy. Muszę się jakoś zorganizować :nerd:
 
dzieki serdeczne za gratulacje:-)

bodzinka- no wlasnie skarbie widzialam cie na forum starajacych sie :-) takze powodzenia i szybkiego zafasolkowania:-)

Kasiu - no u ciebie juz bliziutko:-), mam nadzieje ze bedzie lekko:-p z porodzikiem

pozdrawiam serdecznie
 
megusek- oj tak blizej masz do mnie jak do dziewczyn:-)

dziewczyny czujecie sie jakos inaczej w kolejnej ciazy? czy tak samo?

u mnie wszystko inaczej szybke zafasolkowanie, mdlosci, zmeczenie:-D, z marta inaczej calkiem sie czulam ale coz nie jest nudno :-D

pozdrawiam
 
reklama
Maja gratulacje
!!!!!
Nam zostało jeszcze 11 dni do porodu:)))
Ciąża przebiegła błyskawicznie i gorzej niż pierwsza. Zmęczenie materiału a w dodatku jeszcze krótki odstep czasu między pierwszym a drugim dzieckiem....
Organizm nie zregenerował się tak jak powinien....
Trzymam za was kciuki Mamusie!!!
Megusek i Kasia na kiedy macie termin?
 
Do góry