reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

U mnie termin na 15 października - w urodziny M :tak:, ale to termin na 40 tydzień. Ogólnie już mam poszykowane ubranka - wyprane i wyprasowane, kończę swoją wyprawkę, wózio czeka w garażu i reszta gadżetów też.
Po wizycie wszystko ok. Cukru nie mam powtarzać - mam nadzieję, że pani doktor wie co robi :confused:. Następna 30 września i mam dużą nadzieję wytrwać do tego terminu. Żadnych niepokojących objawów, 10 kg na + od początku, poza zgagą nic mi ostatnio nie dolega.
 
reklama
No to już faktycznie blisko...oj Kasiu jak ja bym już też chciała urodzić.Tą ciąże znoszę gorzej niż pierwszą.mdłości nie ustąpiły całkiem...zdarza mi się jeszcze wymiotować.
Ja mam termin na 18-tego lutego....w środku zimy w płaszczu będę wyglądać jak słonica ;-) :-D
 
ibi-dzieki za gratulacje, ja tez uwazam ze orzej jakos sie czuje ale moze to zasluga Martuni bo przeciez musze jej poswiecic tyle samo uwagi a moze nawet wiecej, ona jeszcze nie rozumie ze mamie chce sie bardziej spac niz bawic z nia:-D i nie koniecznie chce mi sie wstawac o 7 rano haha, ale cuz wiem ze bedzie cudownie jak bedzie dwoje dzieci :tak: i to mnie trzyma

kibicuje wam i zycze latwych porodow:tak:
 
No niestety nie jest łatwo przy naszych malutkich dzieciaczkach.Tu podnieść, tu ponosić na rękach bo płacze tu pomóc wejść po schodach etc....a brzuch pod nosem!!!
Ciężko jest ale da sie wytrzymać....Ja juz tez gotowa do szpitala, torba stoi i czeka na skurcze których brak!!!
Dziewczyny życze wam wytrwałości w tej ciąży bo pod koniec jest nie ma co ukrywać fatalnie!!!
A tu zdjecie z 8 mc jak uda się wkleić.
 

Załączniki

  • 083.jpg
    083.jpg
    595,8 KB · Wyświetleń: 21
MAJU!!! OJOJOJ!!!! WIELKIE GRATULACJE I UCALOWANIA!!!!PRZESUPER!!!
Dziewczyny szybkich i łatwych porodow wam życzę...na samą myśl mnie wzdryga...brrrrr.....
 
Podziwiam przyszłe powtórne mamusie. Piękny ten brzuszek Ibi-za tym tęsknię:tak: Choć nie zdecydowałam się na drugie (za wcześnie-jeszcze nie odpoczęłam po pierwszym hihihihih, choć faktycznie, myśl, że po ok. 2 latach będzie łatwiej-zakładając,że będą czas spędzać razem, kusi, oj, kusi....;-)
 
czesc dziewczyny jatez jestem listpadowa mama 2006, nigdy jednak nie vylam zapisana do zadnego forum, jedynie obserwuje
taj kaj widze niektore z was bedamamy po raz 2-gratuluje
mi sie tez juz marzy powoli maly bobasek lbp mala lala:-D

ibi piekny brzuszek-zazdroszcze.
nie boisz sie czy daszrade z 2 dzieci?
pozdrawiam
 
Bazylia boję się jak cholera ale damy radę!!!!
"Nie takie rzeczy już robilismy ze szwagrem po pijaku"
Hahahahha
Jeszcze tylko 6 dni :)))
A może wczesniej.....oby :))
A to brzuszek na początku 9 mc
 

Załączniki

  • DSCN6780.JPG
    DSCN6780.JPG
    163,6 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Do góry