reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Własnie macie już może jakieś mysli ?plany czy chcecie długo czy krócej karmić?:)
Bo ja powiem szczerze że nie chce drugiego dziecka długo karmić ale to przez to że mam uraz po pierwszym karmieniu,moj Syn był tak uzależniony od piersi że nawet gdy byl najedzony dalej mógł płakać by tylko uspać i przytulac sie do cyca,normalnie był uzależniony przez to tez nie chciał smoka od poczatku,karmiłam go ponad rok i też ledwo skończyłam musiałam wiązać ssię w bandaże żeby nie mógł dostać się do piersi,przez to wszedzie gdzie byłam jak tylko marudził nicyzm nie dało się go uspokoic tylko cycem..dlatego ani nie dało się go z kimś zostawić ani nie chciał jeść dużo innych rzeczy przez to na pewno nie chce karmić dłuzej jak do 6msc i to tak maksymalnie ,uważam że wtedy dziecko już bedzie jadlo normalne jedzonko i nie zaszkodze podajac mu modyfikowane uważam zeby dziecko bylo szczęsliwe musi być mama szczesliwa. Ale wiadomo zycie zweryfikuje:)
Ja karmilam bardzo krótko :-) bo pierwszego 3 miesiące a drugiego 6 tygodni ale to na zmianę z butla. Przez co byłam wolną kobietą, mogłam zostawić z babcią i np wyjść z mężem na randkę ;) I to był mój świadomy wybór krotkiego karmienia bo nie każda kobieta dobrze się w tej roli czuje.

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Aaaa jeszcze chciałabym sie zapytać: jak bedzie forum zamkniete, to wątek ogolny umrze?
Bo moglybysmy w zasadzie tutaj pisac, a po prostu sprawy bardziej prywatne w zamknietym. Ale jak to w życiu wyjdzie to nie wiem :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Własnie macie już może jakieś mysli ?plany czy chcecie długo czy krócej karmić?:)
Bo ja powiem szczerze że nie chce drugiego dziecka długo karmić ale to przez to że mam uraz po pierwszym karmieniu,moj Syn był tak uzależniony od piersi że nawet gdy byl najedzony dalej mógł płakać by tylko uspać i przytulac sie do cyca,normalnie był uzależniony przez to tez nie chciał smoka od poczatku,karmiłam go ponad rok i też ledwo skończyłam musiałam wiązać ssię w bandaże żeby nie mógł dostać się do piersi,przez to wszedzie gdzie byłam jak tylko marudził nicyzm nie dało się go uspokoic tylko cycem..dlatego ani nie dało się go z kimś zostawić ani nie chciał jeść dużo innych rzeczy przez to na pewno nie chce karmić dłuzej jak do 6msc i to tak maksymalnie ,uważam że wtedy dziecko już bedzie jadlo normalne jedzonko i nie zaszkodze podajac mu modyfikowane uważam zeby dziecko bylo szczęsliwe musi być mama szczesliwa. Ale wiadomo zycie zweryfikuje:)
Ja syna nie karmiła i teraz też raczej nie będę. Jakoś nie czuję do tego powołania.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Jeśli chodzi o zamknięte forum, to trzeba uszanować fakt, że nie każda chce się ujawniać. Mi to akurat bez różnicy, bo i tak pokazałam się w grupie fb.
Czytałam, że chcecie opisywać historie ze swoich porodów, czy jest szansa, że zrobicie to w osobnym wątku? [emoji16] Chyba nie jestem jeszcze gotowa, żeby o tym czytać i muszę sama zdecydować kiedy i czy w ogóle się z takowymi zapoznam.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chcę karmić piersią, ale wiem że z tym różnie bywa i nie można się nastawiac.
Ja też jestem za zamknięciem forum. Oczywiście trzeba pisać w miarę regularnie, żeby to była zgrana grupa mamusiek.

Moim zdaniem ujawnianie zdjęcia twarzy nie powinno być musem. A usg czemu nie, po wycieciu nazwiska.. Przecież to nie zdjęcie twarzy dzidzi po urodzeniu :)
 
Dziewczęta zaczynam się trochę niepokoić bo zaczynają mnie siedzieć ręce i stopy jak w poprzedniej ciazy. Tylko na cholestaze to jeszcze za wcześnie. Czy któraś z Was ma podobne objawy? Jestem w 18 tyg.
Sprawdz watrobe, nigdy nie mialam, ale wiem, ze nie mozna tego ignorowac
 
reklama
Jeśli chodzi o zamknięte forum, to trzeba uszanować fakt, że nie każda chce się ujawniać. Mi to akurat bez różnicy, bo i tak pokazałam się w grupie fb.
Czytałam, że chcecie opisywać historie ze swoich porodów, czy jest szansa, że zrobicie to w osobnym wątku? [emoji16] Chyba nie jestem jeszcze gotowa, żeby o tym czytać i muszę sama zdecydować kiedy i czy w ogóle się z takowymi zapoznam.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

A w ktorej grupie fb jestes. Jak można do niej dołączyć ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry