reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Moj torcik

1496607092-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Sto lat :)
 
reklama
Witam się z rana. Spóźnione życzenia szczęśliwego rozwiązania:)
A ja pod gabinetem. Niestety nie planowana wizyta ale cóż. Wczoraj pojawiło mi się plamienie w południe i przeszło. w nocy wstałam o 2 na siku a tam różowy śluz:/ i nocka z głowy. Teraz nic nie leci ale wiecie jak jest. Muszę sprawdzić. Trzymajcie kciuki żeby nie było źle.
A pogoda? U mnie wychodzi słońce:)
 
Witam się z rana. Spóźnione życzenia szczęśliwego rozwiązania:)
A ja pod gabinetem. Niestety nie planowana wizyta ale cóż. Wczoraj pojawiło mi się plamienie w południe i przeszło. w nocy wstałam o 2 na siku a tam różowy śluz:/ i nocka z głowy. Teraz nic nie leci ale wiecie jak jest. Muszę sprawdzić. Trzymajcie kciuki żeby nie było źle.
A pogoda? U mnie wychodzi słońce:)
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Cześć dziewczyny.
U mnie wczoraj padało cały dzień a dzisiaj znowu wyjrzało słoneczko. Powodzenia dla wszystkich wizytujących, żeby poznały w końcu kto się tam w brzuszku kryje. Ja mam wizytę dopiero za tydzień - może wtedy mi potwierdza czy rzeczywiście parka ;)


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Wy same wozicie zwolnienia czy mężów wysyłacie, bo u mnie tak różnie ale jednak z przewagą męża, tylko jutro chcę jeszcze przy okazji jedną sprawę załatwić i już się duchowo nastawiam.

Ja sama zawożę wiem przynajmniej że do odpowiedniej osoby w kadrach trafi, zresztą nie mam daleko.

Wiem że może wczas pytać was tutaj ale chciałabym wiedzieć jak to wygląda, bo ogólnie ginekolog wystawia l4 do porodu, po terminie zwykle nie chce przedłużyć (przykład ktoś ma termin na 1 listopad, a 8 jeszcze się nie urodziło) jak wy to w pracy załatwiacie, czy na ten dzień co macie urodzić składacie wnioski o urlop macierzyński, czy o urlop wypoczynkowy, ale z urlopem to słyszałam, że trzeba wpierw dostać zdolność do pracy i popracować jeden dzień a dopiero wtedy iść na urlop. Może jak ktoś się na tym zna, to u nas na listopadowym forum ta osoba by założyła wątek z tym i to wszystko opisała. Tak samo sądzę że takie info byłoby dobre dla osób co mają umowę przedłużone tylko do dnia porodu, tu też wiem że trochę inaczej wygląda, dobrze by było by wypowiedziała się osoba co się na tym zna.
 
@shaggy trzymam kciuki! Koniecznie napisz nam co i jak! Niech te plamienia w końcu doczepią się od nas!

@ewka2 bardzo dobry pomysł. Mój przypadek z wypłatą zasiłku chorobowego i macierzyńskiego jest skomplikowany i na pewno będę sie z Wami dzieliła kolejnymi etapami. Na razie czekam na odpowiedź z zusu.
 
reklama
Ja sama zawożę wiem przynajmniej że do odpowiedniej osoby w kadrach trafi, zresztą nie mam daleko.

Wiem że może wczas pytać was tutaj ale chciałabym wiedzieć jak to wygląda, bo ogólnie ginekolog wystawia l4 do porodu, po terminie zwykle nie chce przedłużyć (przykład ktoś ma termin na 1 listopad, a 8 jeszcze się nie urodziło) jak wy to w pracy załatwiacie, czy na ten dzień co macie urodzić składacie wnioski o urlop macierzyński, czy o urlop wypoczynkowy, ale z urlopem to słyszałam, że trzeba wpierw dostać zdolność do pracy i popracować jeden dzień a dopiero wtedy iść na urlop. Może jak ktoś się na tym zna, to u nas na listopadowym forum ta osoba by założyła wątek z tym i to wszystko opisała. Tak samo sądzę że takie info byłoby dobre dla osób co mają umowę przedłużone tylko do dnia porodu, tu też wiem że trochę inaczej wygląda, dobrze by było by wypowiedziała się osoba co się na tym zna.
Bardzo dobry pomysł z tym wątkiem, bo też moja sytuacja tak nie będzie całkiem jasna na miesiąc przed terminem porodu. Dlatego z chęcią bym zasięgnęła porady.

Shaggy mocno trzymam kciuki. Jasne że trzeba to sprawdzić. Czekamy na wieści.
 
Do góry