reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Co do szkoły rodzenia ja tez chodzilam mi to pomogło bo poznałam szpital i położne a rodziłam z najlepsza lepszej tam nie było i fajnie było ja znać bo jakoś miałam zaufanie.
Boże dzis rano był strajk taksówkarzy przez to wogole nie pdespalysmy ranka i tak chodzę jak wrak dziecko nie chce mi spać i co tu począć.
Boże ja tez mam ochotę na racuchy z jabkami !!:/
Jak czytam opowieści o tych dzieciach to dziwie sie rodzicom mam córkę roczna i wiem ze nie jest łatwo ale w samopas z jedzeniem jej nie puszczam. Za to mojego męża brat ma córkę 3 letnia to po imprezie urodzinowej wszystko było wysmarowane w czekoladzie nawet prezenty w tym basen z kulkami za 300pln :/ jak zwróciłam uwagę to usłyszałam "to tylko dziecko" z tym ze ja wiem ze to nie dziecka wina :) a jak bije mojego męża to jeszcze jemu sie obrywa ze uwagę zwraca hehe :) to ich jedyne dziecko ale za kilka lat to im wejdzie na głowę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Syska roczne dziecko nie mozesz porownywac do 3 latka ;) caly czas twierdze, ze trzeba cos samemu doswiadczyc, zeby moc wydawac opinie o innych :D
 
Dziewczyny bedziecie chcialy miec swoja polozna do porodu?
Ja doszlam do wniosku, ze bez sensu placic za kogos kto i tak musi byc przy porodzie, a przeciez nie potrzebuje zeby ktos przy mnie byl przez caly czas i zajmowal sie tylko mna. Maz bedzie przy mnie caly czas i to wystarczy a gdy zacznie sie wlasciwa akcja porodowa to wtedy tak czy tak polozna bedzie.
No ale... moje dylematy zostay rozwiazane bo w moim szpitalu nawet nie ma mozliwosci wykupienia sobie swojej poloznej :p
Powiem szczerze że ja zawsze marzyłam o takim luksusie gdybym miała nadmiar gotówki to pewnie próbowałabym zorientować się jak to wygląda w moim szpitalu jednak zawsze można trafić na położną która ma zły humor zły dzień (ja już tak trafiłam na szczęście przyszła inna zmiana i bylo oki) i to naprawdę nie było miłe...



oar89n7312bz9t17.png
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

@Asik79 ja też mam nerwowy nastrój i to od sb. Denerwuje mnie każdy drobiazg a nic nie cieszy....a moja córa tylko gada i śpiewa i skacze całymi dniami więc dodatkowo pobudza moje nerwy:/ na szczęście w tym tyg.mąż ma ranną zmianę i popołudniami mnie odciąży.

Jeśli macie pyt.w spr.zasiłków macierz.to postaram się wam pomóc w miarę mojej postępującej sklerozy ( i to nie kokieteria naprawdę mam takie zaniki pamięci,że aż mnie to przeraża). Pracowałam przy zasiłkach. Tylko wolałabym robić to na wątku zamkniętym.
Póki co polecam infolinię Zus i założenie sobie profilu e-puap na stronie Zusu. Dzięki temu profilowi możecie porozmawiać na czacie z biurem obsługi klienta. Polecam,sprawdziłam na własnej skórze,mają profesjonalne podejście. Można również zadzwonić do konkretnego oddziału Zusu.

Pozdrawiam!

Byle do środy bo mam wizytę....
 
Cześć mamuśki :) my z Marcelem już po wizycie :) maluch waży 275 gram, wszystkie przepływy w żyłach prawidłowe :) co do spinania się brzuszka lekarz zbadał i powiedział że z szyjka macicy jest ok więc twardnienie brzucha to naturalny objaw tego że macica rośnie i ćwiczy. Najważniejsze że ja nie czuje bólu podczas tych napięć. A i przytulanie nic nie zaszkodzi ;)
 
Cześć mamuśki :) my z Marcelem już po wizycie :) maluch waży 275 gram, wszystkie przepływy w żyłach prawidłowe :) co do spinania się brzuszka lekarz zbadał i powiedział że z szyjka macicy jest ok więc twardnienie brzucha to naturalny objaw tego że macica rośnie i ćwiczy. Najważniejsze że ja nie czuje bólu podczas tych napięć. A i przytulanie nic nie zaszkodzi ;)

Annuss gratulacje, super, ze wszystko ok [emoji4]
I dziękuje tez za info w sprawie spinania brzuszka ... już mi lepiej psychicznie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś u lekarza w sprawie tego nieszczęsnego kleszcza. Pani dr konsultowala mój przypadek z innym dr i zdecydowanie odmówili mi dania antybiotyku zapobiegawczo. Mam czekać na wyniki badań. Jeśli potwierdzi się zakażenie wtedy dopiero dostanę antybiotyk. Zatem pozostało mi czekać jeszcze ok 2 tygodni.
Z pozytywnych spraw do byłam dziś na zakupach w Lidlu i te haremki ciążowe są super kupiłam 2 pary i jutro zamierzam kupić jeszcze jedne bo są mega przewiewne, lekkie i wygodne :) zdecydowanie lepiej się czuję w nich jak w leginsach.

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Byłam dziś u lekarza w sprawie tego nieszczęsnego kleszcza. Pani dr konsultowala mój przypadek z innym dr i zdecydowanie odmówili mi dania antybiotyku zapobiegawczo. Mam czekać na wyniki badań. Jeśli potwierdzi się zakażenie wtedy dopiero dostanę antybiotyk. Zatem pozostało mi czekać jeszcze ok 2 tygodni.
Z pozytywnych spraw do byłam dziś na zakupach w Lidlu i te haremki ciążowe są super kupiłam 2 pary i jutro zamierzam kupić jeszcze jedne bo są mega przewiewne, lekkie i wygodne :) zdecydowanie lepiej się czuję w nich jak w leginsach.


3jgx3e3k9n678rt6.png
To zazdroszczę Ci tych haremek :) ja byłam w lidlu i nie było nic :( nawet skarpetek dla niemowlaka, więc odpalam internet i robie zakupy!! :)
 
Do góry