reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Rewelacja... to troche razem przeszłyście :) fajnie mieć tak bliskie osoby :)

Robię dzisiaj fasolke po bretonsku! [emoji173]:laugh2: trzymajcie kciuki żeby wyszła, robię pierwszy raz :D
O jaaaaaa!! [emoji7] Jadę do ciebie mimo iż opierdzielilam talerz spaghetti!!!

0mlp3eea9ecaa9e9.png
 
reklama
Ale smakołyki.

Ja dziś bez smaczków. Trochę mi ciężko na żołądku.

Popołudniowa drzemka zaliczona.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
Dziewczyny,
Gdzieś się ulotnily moje objawy. Brzuch nic a nic nie boli, a okres powinnam dostać we wtorek. Jedynie piersi pobolewaja.to normalne???? Może ja i te 4 testy ciążowe sobie te ciąże uroiliśmy???? :szok:
 
Dziewczyny,
Gdzieś się ulotnily moje objawy. Brzuch nic a nic nie boli, a okres powinnam dostać we wtorek. Jedynie piersi pobolewaja.to normalne???? Może ja i te 4 testy ciążowe sobie te ciąże uroiliśmy???? :szok:

Objawy są codziennie o rożnym natężeniu.
Ja od dwoch dni nie odczuwam podbrzusza, ale piersi nocami bardzo bolą, odczuwam permanentne zmęczenie i dziś trochę mi niedobrze, choć ostatnie dni jadłam jak głupia.
Oczywiscie nie jesteśmy w stanie zagwarantować, ze na pewno jest wszystko ok, ale postaraj się nie denerwować.
Ciąża uczy pokory i cierpliwości. Trzeba po prostu cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169]listopad 2017
 
reklama
I ja trochę po spałam.

@89Katia jak tam zwiedzanie? Jutro masz wizytę? będę trzymac kciuki ✊✊✊

@akpuroks wydaje mi się że czasem jest tak że czegoś brakuje a może to też być zwykła zachcianka ciążowa.
Za mną już zanim dowiedziałam się o ciąży chodziły gołąbki a fasolka to już w ogóle :rolleyes2:

@LayDeeK hehe ja też sobie zadaje to pytanie :-D ale co jakiś czas czuję lekkie uklucie tam gdzie widziałam kropeczke i wmawiam sobie ze rośnie i wszystko jest dobrze. @89Katia ma racje, musimy cierpliwie czekać. Nic innego nam nie pozostaje... ja już bym chciała wtorek. Dobrze że jutro do pracy to czymś się zajmę i nie będę cały czas myśleć. ;)
 
Do góry