reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja tez zazdroszczę tym co chudną ja tez przytyłam 16 kg w poprzedniej ciazy.
Kurczę tak sie zastanawiam ale ja nie mam wogole mdłości oprócz zmęczenia i senności.
Jutro pierwsza wizyta.
Dziewczyny a jak sądzicie w pierwszym trymestrze moge iść w odwiedziny do szpitala?
Co do zabobonów to o chrzest słyszałam ze jak jestes w ciazy to odbierasz swoje szczęście swojemu dziecku. A co do pogrzebów to nie idzie sie w ciazy zeby swojego dziecka nie żegnać. Ale to tylko zabobony ja w pierwszej ciazy byłam na pogrzebie tylko nie wchodziłam na cmentarz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez zazdroszczę tym co chudną ja tez przytyłam 16 kg w poprzedniej ciazy.
Kurczę tak sie zastanawiam ale ja nie mam wogole mdłości oprócz zmęczenia i senności.
Jutro pierwsza wizyta.
Dziewczyny a jak sądzicie w pierwszym trymestrze moge iść w odwiedziny do szpitala?
Co do zabobonów to o chrzest słyszałam ze jak jestes w ciazy to odbierasz swoje szczęście swojemu dziecku. A co do pogrzebów to nie idzie sie w ciazy zeby swojego dziecka nie żegnać. Ale to tylko zabobony ja w pierwszej ciazy byłam na pogrzebie tylko nie wchodziłam na cmentarz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


16 to nie tak źle. Ja tez nie mam innych objawów niz zmęczenie i senność plus pobolewające piersi i jajniki
 
Kochanie nie martw się ... kiedy masz następna wizytę ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W środę rano...

Nie chce mi się wierzyć żeby owu się przesunęła, choćby z tego powodu że w tym cyklu mało było u nas przytulanek... a w drugiej części cyklu przerwa była 10 dni (20 dc a potem 30 dc)... wiec owu musiałaby być około 20 dc czyli kolo walentynek...

No nic, no nic... wdech - wydech...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W środę rano...

Nie chce mi się wierzyć żeby owu się przesunęła, choćby z tego powodu że w tym cyklu mało było u nas przytulanek... a w drugiej części cyklu przerwa była 10 dni (20 dc a potem 30 dc)... wiec owu musiałaby być około 20 dc czyli kolo walentynek...

No nic, no nic... wdech - wydech...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

To już niedługo ... staraj się nie analizować i nie wyliczać. Sprzęt tez ma duże znaczenie.
Pójdziesz teraz i będzie wszystko dobrze zobaczysz [emoji6] mocno trzymam kciuki [emoji110]️
Ja tez w środę ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dawno nie pisałam ja pawie wcale objawów nie mam.Dziś byłam po tygodniu na usg i nadal nie może inny lekarza usg stwierdzić ciąży lub jest bardzo wczesna ok 3 tydz.I jest coś co może sugerować i pecherzyk .ma 4,5mm.W którym tyg ciąży miałyście takiej wielkości pęcherzyk?
 
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam całe 3 kilo [emoji23]

Wizytę mam za 8 dni, według moich obliczeń termin mam na 15.11, według OM 05.11 ale owulacja na bank mi się przesunęła więc jestem ciekawa co pokaże USG.

Ja na szczęście w zabobony nie wierzę, wczoraj chrzest miał mój synek, czyli komu niby zabieram szczęście? Temu ochrzczonemu czy w brzuchu? ;)

U mnie też nie ma jakiś szalonych objawów, staram się za dużo o tym nie myśleć bo potem właśnie schizuję, na pewno wszystko będzie dobrze i tego się trzymam :)

Gratuluję wszystkich nowych serduszek i życzę powodzenia na jutrzejszych wizytach!
 
reklama
1490040516-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K520 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry