reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ja na detektor mam trochę inny pogląd. Mój syn był owinięty dwukrotnie pępowina wokół szyi o czym wiedzieliśmy od 32tc. Do tego w brzuchu był strasznym leniuszkiem malo się ruszał. Nie muszę mówić jaki to był stres, kiedy ob przez cały dzień spał i nie dawał znaku życia. Jeździłam co jakiś czas na IP, co było uciążliwe.
Jeśli się okaże, ze drugie dziecko tez popłacze się w pępowinie i będzie leniuchem w brzuchu to drugi raz nie zamierzam przechodzić tego stresu i SMS będę sprawdzać tętno.
Na razie daje sobie z tym spokój ;)

Nie wiem jak Wy ale ja szykuje się już do spania [emoji23][emoji23][emoji23] dobrej nocy! :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
No moze i w takiej sytuacji to masz rację. Jesli są jakies wskazania to owszem, ale takto to chyba niepotrzebny stres.

@Karolka2106 gratuluję! :)
 
Ja już po wizycie się melduję! :) Jest serduszko, widziałam jak zarodek pulsuje :) kolejna wizyta za 2 tygodnie, zaraz wrzucę zdjęcie. Ale jestem szczęśliwa. Jak sobie myślę ze bije we mnie jeszcze jedno serduszko to takie niesamowite i mam łzy w oczach ze wzruszenia. :)

Cudowna wiadomość!!! [emoji171]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ja już po wizycie się melduję! :) Jest serduszko, widziałam jak zarodek pulsuje :) kolejna wizyta za 2 tygodnie, zaraz wrzucę zdjęcie. Ale jestem szczęśliwa. Jak sobie myślę ze bije we mnie jeszcze jedno serduszko to takie niesamowite i mam łzy w oczach ze wzruszenia. :)
Gratulacje....az nie moge sie doczekać mojej wizyty

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje Kochane :*
Lekarz powiedział ze jeszcze nie wiadomo który to może być tydzień bo miesiączki nieregularne, a zarodek jest za mały by to stwierdzić i zobaczymy następnym razem.
Próbowałam dodac zdjęcie ale się nie wyświetla :(

@MarMo życzę Ci żebyś w poniedziałek była tak szczęśliwa jak ja :*

@Adrianna.em :) dbam, dbam :*
 
reklama
Do góry