reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie dziewczyny :) od 3 dni mam takie uczucie że z konkretnej strony jakby rozpręża mi brzuch i gdy dotkne tego miejsca to brzuch jest twardy a troszkę dalej od tego miejsca jest mieciutki. Czy to jest skurcz jakiś czy dzidzia tak jest wyczuwalna i się wypina?? :) mialyscie bądź macie tak?
Kilka postow wstecz pisalysmy o skurczach przepowiadajacych
1496085583-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Dziewczyny a te laktatory nie bolą? Moja siostra nie dała rady ściągać mleka więc pytam jak to jest.
 
Z tego co mi wiadomo to zamknięte forum tu na babyboom :)

3jgx3e3kabw7uupr.png
Mimo że zdecydowanie więcej mnie na fb i nie miałabym nic przeciwko by być w takiej grupie. To nie chce się chwalic znajomym na fb że jestem w ciąży dlatego cieszę się że ta grupa to jednak na bb. Bo mimo że jest to grupa zamknięta to znajomi mogą zobaczyć że do takiej grupy należę
1496085676-aaaaaa.png


3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Mimo że zdecydowanie więcej mnie na fb i nie miałabym nic przeciwko by być w takiej grupie. To nie chce się chwalic znajomym na fb że jestem w ciąży dlatego cieszę się że ta grupa to jednak na bb. Bo mimo że jest to grupa zamknięta to znajomi mogą zobaczyć że do takiej grupy należę
1496085676-aaaaaa.png


3jgx3e3k9n678rt6.png
To nie jest nasza grupa. Nasza jest tajna, musisz dostać zaproszenie aby do niej dołączyć i znajomi nie zobaczą, że w niej jesteś. :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a te laktatory nie bolą? Moja siostra nie dała rady ściągać mleka więc pytam jak to jest.
przy pierwszym karmirniu I odciaganiu napewno jest jakis bol, bo sutki nie sa przystosowane jeszczedo takiego ciagania, a jak maly ssak sie przyssa to nieukrywam czasem boli :) ale to kwestia kilku dni by sie sutki dostosowaly. Jezli nadal.boli przy odciaganiu to mozliwe, ze cos zle sie robi albo laktator nie jest dobrze zlozony ;)
 
Karolka wrrr co za babsko [emoji35] oby Ci się udało zostać w domu

Anusiak ja w sobotę zrobiłam to samo. Założyłam nowa koszule i na całe szczęście pojechałam najpierw do krawcowej a ona ... masz nożyczki i odetnij metkę [emoji23] wcześniej mi się to nie zdarzyło [emoji3]

Marika Pola piękne imię [emoji7]

Już ledwo Was nadrabiam ... jak tylko kiedyś będę miała 2 dni zaległości to nie dam rady [emoji33]
Ale jeszcze miesiąc i mam nadzieje, ze nie będę spędzisz godziny na czytaniu wieczorami [emoji39]

Jesteście kochane [emoji7] super, ze tak podchodzicie uczciwie do tych dla nas ważnych tematów ...
Ja na pewno CC na życzenie ale znów chciałabym karmić przynajmniej 6 miesięcy. Nie udało mi się to za pierwszym razem, ponieważ syn byl jakiś czas na neonatologii, dostał od razu butle, ja miałam jakieś szczątki pokarmu i wszystko razem spowodowało, ze się nie udało. Dlatego tym razem zobaczymy ale oczywiście jeśli z jakichkolwiek przyczyn się nie uda to trudno. Teraz jestem nastawiona aby cieszyć się z każdego dnia i przyjmować takie porażki bez wyrzutów [emoji6]Oby tylko moja kruszynka była silna i zdrowa ! [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na fb jest tajna, nie da sie jej wyszukac , jedynie tylko lena moze do niej zaprosic ;) wiec nikt ze znajomych nie bedzie tego widzial
 
reklama
Tez bym chciała należeć do grupy na fb jeżeli jest taka możliwość


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry