reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Mnie trochę irytuje jak widzę wpisy typu:

"Do tej pory nie pisalam ale czytam Was codziennie i nie wyobrażam sobie dnia bez tego, dodajcie mnie proszę do wątku zamkniętego"

Niby to miłe ale chyba nie do końca o to chodzi by tylko lubiec poczytać. W końcu tam już będziemy na trochę innych zasadach.

Przepraszam, może trochę to niemiłe po prostu się trochę obawiam.
 
reklama
@Kaska_96 ładne ciuszki, fajnie że z Malenstwami wszystko ok.

Niby fajnie że dziewczyny się teraz ujawniają i z jeden strony każda powinna mieć szansę, a z drugiej np. ja trochę się obawiam pisać o prywatnych sprawach gdy będą osoby których prawie w ogóle nie kojarzę.
To taka moja szczera opinia ale większość decyduje. :)

@ewelinanice sukienka wygląda fajnie, trochę masz miejsca na brzuszek ;)

@Majeczka85 rozumiem że się martwisz z tym kleszczem, ja też bym umierała ze strachu. Lekarze pewnie to wyciągną, a Ty najlepiej obserwuj te miejsce czy nie pojawia się rumien. Teraz trzeba szczególnie uważać bo tego jest pełno, szczególnie w lesie.

@Mabi szkoda że Maluszek się nie pokazał, ja podobnie jak Ty dopiero wizytuje na koniec czerwca więc też się niecierpliwie.

@bejbi a czystek jest bezpieczny w ciąży?
Mnie też męczy katar, w nocy ledwo co mogę oddychać. :( Wczoraj wzięłam wapno ale wiadomo że nie za wiele to pomoże.
Pytałam ginekologa co można na alergię brać, bo już miałam jeden napad w maju a kolejny pewnie w lipcu będzie i.. bez recepty bezpieczny jest alertec, mi dodatkowo dał recepte na aerozol do nosa tylko że to powinno się zacząć stosować tydzień przed rozpoczęciem alergii, wtedy najskuteczniej działa. W razie konieczności będę to stosowała doraźnie.
 
Ja tez poproszę o dopisanie do listy [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
Ja też bym chciała być dodana

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim. :) Widzę Katia, że się narobiłaś z tą listą. Ja kojarzę większości z dziewczyn. Zobaczymy jak będzie działać to forum już po zamknięciu.

Tak piszecie o tej ogórkowej, że i mnie ochota przyszła. :D
Dzisiaj wybieram się do galerii spotkać się z koleżanką z pracy i mam zamiar wstąpić do H&M zobaczyc spodnie ciążowe, bo w swoje, które nosiłam przed ciążą już nie wchodzę i pożyczyłam jakieś od mamy, ale myślę, że za parę tygodni już będę musiała je jej oddać, bo teraz są na mnie w sam raz. Któraś z Was może ma jeansy z H&M i może powiedzieć coś o nich?
@Kaska_96 Śliczne ciuszki. Chyba też coś dzisiaj upoluje na zakupach. :)




Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie ostatanio wojna sie snila i roczne dziecko ze chowalam pampersy wszedzie gdzie popadnie i ze meza wzieli do getto;/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Jezus Maria jaki sen...masakra. Mi sie ostatnio nic nie sni. Od poczatku ciazy to jedynie raz mialam zly sen ze mam plamienie...na szczescie nie sprawdzilo sie. Dzisiaj rano dowiedzialam sie ze moja prawie szwagierka poronila....a miala w grudniu rodzic.....na szczescie maja juz synka wiec biorwc to pod uwage,mam nadzieje ze psychicznie szybko do siebie dojdzie.


Czy mi sie tylko wydaj czy ostatnimi czasy jest duzo poronien? Sorry moze temat nie na miejscu.....
 
Katia jak dla mnie to mogą dołączyć wszystkie kobietki.
Majeczka85 dobrze, że sama nie wyciagasz tylko do specjalisty. Nic się nie martw. obserwuj tylko mniejsce po wyjeciu. W tym roku jest jakas epidemia kleszczy...

Jeżeli chodzi o ślub to u mnie znajomi dawali ok. 400 zl
 
hej dziewczyny!
melduję się po wczorajszej wizycie! wszystko u nas ok, szyjka długaaaaaaśna, zamknięta, brzucho rośnie, a dziecko na wizycie spało..... Pani doktor nie mierzyła mojego śpiocha, więc nie wiem ile urosło, ale serduszka chociaż posłuchałam:)
Mój maluch spał wzdłuż brzucha, buzią do mojego kręgosłupa. Nogi na kokardkę, rączki przy głowie i pani doktor powiedziała, że w związku z brakiem współpracy małego pacjenta nie ma szans na podejrzenie płci :/
więc ja się dowiem najwcześniej w 19 tygodniu teraz, bo mam wizytę na 29 czerwca ..... ehhhhh no nic muszę uzbroić się w cierpliwość. Dostałam pare dni zwolnienia, więc mogę Was teraz śledzić na bieżąco. :D

Widzę, że zrobiło się nas na prawdę sporo, fajnie że jednak zamykamy forum, bo jak widać jesteśmy regularnie czytane i zamknięcie grupy da nam szansę na pisanie również bardziej intymnych rzeczy, bez poczucia zawstydzenia :)



Też mam połówkowe 29 czerwca i też bym je chętnie przyśpieszyła
 
Mnie trochę irytuje jak widzę wpisy typu:

"Do tej pory nie pisalam ale czytam Was codziennie i nie wyobrażam sobie dnia bez tego, dodajcie mnie proszę do wątku zamkniętego"

Niby to miłe ale chyba nie do końca o to chodzi by tylko lubiec poczytać. W końcu tam już będziemy na trochę innych zasadach.

Przepraszam, może trochę to niemiłe po prostu się trochę obawiam.

No ja jestem z tych nowych i w sumie Was rozumiem. To nie przypadek że trafiłam na Was tak późno. Z racji tego że miałam niespodzianki z plamieniami itd ( ciąża zagrożona ) i booooogatą przeszłość ciążową (5 ciąża - dzieci brak) poprostu czytałam fora o poronieniach. Czasem fajnie mieć wsparcie nawet wśród nieznajomych.
Dlatego będę cieszyła się jeśli na liście się znajdę.
 
reklama
Sytuacja. Opanowana. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu. Kleszcz wyciągnięty. Mam go szczelnie zamkniętegow próbowce. Zanioslam go na izbę przyjęć chorób zakaźnych by dopytać co mam zrobić dalej by dać go do analizy i trafiłam na lekarza. Powiedział że niestety nie ma sensu go badać bo zorientuje się po ramieniu czy mnie zaraził. A i tak on by nie podjął się leczenia tylko dopiero po porodzie. Łożysko chroni dziecko więc napewno wyrazie czego nie zarazi się a ja mam zrobić badania za pół roku.

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Do góry