reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja kupiłam haremki w Lidlu dwie pary i chyba obie oddam.. jakies te szwy dziwne, szyte nie na mnie. U gory luzne, na brzuszek za duzo miejsca, a od kolan za bardzo przy nodze.. i w ogole nie rozciagliwe, a lubię gdy materiał choć trochę się poddaje-moge się zginać, kleczec itp. Czuje sie w nich dziwnie ;) Być moze dlatego, ze nie chodziłam nigdy w harmkach i nie jestem przyzwyczajona.

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
@Mycha07 ja zamierzam wejść do pokoju syna jak tylko się wakacje zaczną ... ale nie będzie zmiłuj [emoji6]

Mam haremki, troszke na mnie za krótkie i są takie na teraz ... a ja myślałam, ze to ciążowe są [emoji848]

Co do piesków moj ma na szczęście włosy nie sierść ale straszny lizus i się właśnie zastanawiam jak to będzie jak dzidzi w bujaczku np będzie leżało ... będzie startował do lizania jak nic [emoji4]

Ja dziś lody na zmianę z truskawkami ... No masakra nie mogę się oprzeć [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam haremki w Lidlu dwie pary i chyba obie oddam.. jakies te szwy dziwne, szyte nie na mnie. U gory luzne, na brzuszek za duzo miejsca, a od kolan za bardzo przy nodze.. i w ogole nie rozciagliwe, a lubię gdy materiał choć trochę się poddaje-moge się zginać, kleczec itp. Czuje sie w nich dziwnie ;) Być moze dlatego, ze nie chodziłam nigdy w harmkach i nie jestem przyzwyczajona.

oar89n7312bz9t17.png

A masz wersje ciążową ? Bo ja wysłałam męża i mam zwykle, bo twiedzi, ze tylko takie były. A ja mogę tylko przytaknąć bo nie wiem zupełnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie wieczorową porą. Gratuluje urodzin, wizyt i ruchów :)

Dzięki za info o szkołach rodzenia. Ja się wstępnie zapisałam - zobaczymy.

@Emsi mam ten sam smak dzisiaj wciągnęłam lody, a truskawki już od 3 dni pałaszuję, a mąż tylko dokupuje ale wyjeżdżam w środę na wakacje i boję się, że po powrocie będzie po sezonie, więc teraz ile uniosę tyle zjem :)

Trzymajcie się cieplutko :)
 
Ja co prawda psa nie mam ale kłaczące dwa koty więc po prosty odkurzam codziennie a co dziecko zje to już jego, śmiejemy się, że też zaczniemy podawać synkowi pastę odkłaczającą [emoji23] a tak serio to koty są niewychodzące, na bieżąco odrobaczane i szczepione więc nie mam obaw :) a z psami to trochę inaczej, od momentu pełzania czy raczkowania jednak bym wydzieliła jakieś strefy w domu, samo lizanie jest fajne i jak jesteśmy u znajomych psiarzy to pozwalam na takie czułości w stosunku do Ernesta :)

Ruchy czuję ale nadal nie codziennie, na kopniaka jeszcze czekam...

Położnej nie miałam, w moim szpitalu są generalnie same fajne kobietki więc to nie miało sensu, a jakby się chciało wykupić kogoś poleconego to trzeba liczyć ok. tysiaka.

O porodzie jeszcze nie myślę, na razie czekam aż mi wyskoczy brzuszek ;)
 
Mi narazie szkoda oddawac zabawek, bo wraziw czego schowam dla nowego potomka, tylko nie wiem czy corki czy syna chowac ;)

Moj pies wychodzacy,bo mam las pod nosem, bym musiala go kapac raz w tygodniu a tak czesto nie mozna :/ ,odrobaczamy go raz w miesiacu.
 
Muszę się Wam troszkę pochwalić:p narzekałam w poprzednim poście na drażliwe ostatnie dni a dziś na koniec dnia miły akcent. Od jakiś 2 tyg.próbowaliśmy kupić córce rower ( pierwszy po biegowym) ale słaby tu wybór. Tylko auchan lub carrefour a tam po 1 rowerze. Byliśmy nastawieni na wydatek 320 zl. A na olx pustki w naszej okolicy bynajmniej. I dziś pojawiło się ogłoszenie. 30 km od nas,mąż pojechał z córką i kupili za stówkę. Już młoda jeździła. A ja dzięki zaoszczędzonym 2 stówkom już buszuje po necie w poszukiwaniu poduszki ciążowej i innych
 
Kotek bardzo pozytywne zakończenie dni :)

Dziewczynki czekam na Wasze relacje z wizyt! [emoji4][emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kotek udalo wam sie, ja dzis ogladalam biegowe I byly nowe po 36e ok. 160zl , strasznie drogo w polsce ;) to samo z zabawkami, ceny kosmiczne I nie wiem skad takie, czemu za granica kupuje sie duzo taniej niz w Polsce? Juz nie porownujac do zarobkow. Bo to tak jak by rowerek kosztowal 36zl dla
.

Ja buszuje w poszukiwaniu tapety ;) I nie moge sie zdecydowac...ah ta ciaza... ;)
 
Do góry