reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@Mycha07 juz 2 tyg uzywam tego samego oleju arganowego na brzuch
@Monika8.11 jadłam dziś truskawki i może to to- też o tym pomyślałam. Zobaczymy co będzie rano. Już trochę panikuje bo to wygląda jak rozstępy a brzuch rośnie mi szybko
 
@Mycha07 juz 2 tyg uzywam tego samego oleju arganowego na brzuch
@Monika8.11 jadłam dziś truskawki i może to to- też o tym pomyślałam. Zobaczymy co będzie rano. Już trochę panikuje bo to wygląda jak rozstępy a brzuch rośnie mi szybko

Też miałam coś podobnego właśnie ewidentnie po jedzeniu truskawek. Wyszła mi jakaś wysypka ale na całym ciele no i swedziało. Po dwóch dniach przeszło :)
 
Ja już w domku po wizycie i kolacji :)

Z dzidzią wszystko dobrze, waży prawie 190g, szyjka też w porządku, 39mm ;) i uwaga... będzie synek! :D tylko teraz mamy problem z imieniem haha :p
Lekarz kazał też odstawić już duphaston, także biorę do końca to co mi zostało i finito ;)
Z gorszych informacji to fakt, że będę musiała za tydzień powtórzyć obciążenie glukozą bo podobno wynik na pograniczu. No ale nic.
Aha, no i umówiłam się na połówkowe na 19.06 :)
Gratulujemy :) A wcześniej lekarz już prognozował płeć? Teraz to mnie ciekawi czy się sprawdza. Trzymam kciuki za glukozę. Połówkowe też mam 19-tego :)
 
Cześć laski!!
Trochę Was nadrobiłam pobieżnie, ale nie dam rady wszystkiego.
Ja się witam po maratonowym weekendzie imprez. Ledwo żyję, jeszcze mnie coś chyba łapie, bo głowa mnie boli, gardło drapie i mi zimno. Chyba się skuszę na paracetamola :(

U mnie wesele bardzo udane, komunia wczorajsza też, tylko strasznie słabo z moją kondycją, nie mogę odespać. Do tego na weselu, jak już poszlismy spać do pokoju, czułam małą tak wyraźnie, że z tego wszystkiego spać nie mogłam, bo skupiałam się na ruchach :D za to dziś nic prawie nie czułam jej, może też odsypiała imprezy :D

No i zrobiłam pierwsze zakupy maluchowe!!! Mam nadzieję, że kuśka jej nie wyrośnie, bo inaczej będzie w babskich ciuchach :D Jutro Wam się pochwalę fotkami :)
 
KotekPsotek bym odstawila olejek, mozliwe ze on powoduje wysypke, moglas sie uczulic. Ja kiedys smarowalam.oliwka dla dzieci I wyszlo mi uczulenie. Zrob zdjevie, bo rozstepy innaczej wygladaja ;) moze byc tez od truskawek bo uczulaja
 
Majne klajne wysypka!
_20170605_224913.JPG
 

Załączniki

  • _20170605_224913.JPG
    _20170605_224913.JPG
    735,3 KB · Wyświetleń: 522
reklama
Niestety mi to wyglada na rozstepy :( smaruj czesto, 3 razy dziennie I moze kup sobie specjalny krem dla kobiet w ciazy na rozstepy? Bo bedzie tylko gorzej :/

A boli jak uszczypniesz w tym miejscu, bol sie dlugo po uszczypnieciu bedzie utrzymywal, tzn. Ze skora wola o pomoc

Przed pojawieniem sie rozstepow skora tez swedzi, to juz znak ze musimy dzialac szybko.
 
Do góry