reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Tu w uk baby shower organizują koleżanki dla mamy wiec jest to niespodzianka, nie wiem kiedy i jak ale napewno będzie. To miłe wyrażenie w gronie najbliższych :)
 
reklama
Wiecie co, to moja trzecia ciąża dziś jest 17 tydzien 4 dni a ja wciąż nie czuje ruchów. Czuje że dziecko tam jest, gdy się schylam czyje jak się przesuwa ta kluseczka ale nic poza tym. Sprawdzam codziennie i serce bije ale zaczynam sobie wkręcać czy moje dziecko napewno się rusza albo czy nie przestało rosnąć i inne cuda...
 
Wiecie co, to moja trzecia ciąża dziś jest 17 tydzien 4 dni a ja wciąż nie czuje ruchów. Czuje że dziecko tam jest, gdy się schylam czyje jak się przesuwa ta kluseczka ale nic poza tym. Sprawdzam codziennie i serce bije ale zaczynam sobie wkręcać czy moje dziecko napewno się rusza albo czy nie przestało rosnąć i inne cuda...
Ja mam podobnie. Ale to moze dlatego że nasza macica już z przyzwyczajenia się ladnie rozciaga i nie uciska malucha. Ja juz mam 18 tydzień i delikatnie coś czasami czuje. Bobolewa mnie dol ale to pewnie przez dwie poprzednie cc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam podobnie. Ale to moze dlatego że nasza macica już z przyzwyczajenia się ladnie rozciaga i nie uciska malucha. Ja juz mam 18 tydzień i delikatnie coś czasami czuje. Bobolewa mnie dol ale to pewnie przez dwie poprzednie cc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to jest po drugim CC? Goi się tak samo czy wolniej, bo tam już jest zbliznowacona skóra?
 
Hej mamusie pytam wszędzie gdzie mogę czy jest jakaś mamusia z Kielc która mogła by mi pomóc a mianowicie szukam namiarów na jakąś położną ze szpitala na prostej. jeżeli któraś mamusia się orientuje w tym temacie PROSZĘ O POMOC! przeszukałam już wiele forów i różnych stron i nic nie mogę znaleźć. Pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamusie!
 
Kasia nie sądzę. Zwykle przy atakach bólu głowy buntuje mi się żołądek. Tak już mam.

Marbia u mnie druga ciąża i mam wrażenie że wszystko to co mówią o kolejnych ciążach to jakaś bzdura. Brzuch miał być szybciej i większy, jestem pewna że w pierwszej ciąży na tym etapie miałam bardziej widoczną ciążę. Ruchy miałam czuć szybciej a wydaje mi się że dopiero teraz coś tam ledwo ledwo wyczuwam. Może jestem jakimś dziwadłem.

Głowa dalej mi pęka ale robi się znośniej. Odebrałam sobie córkę wcześniej z przedszkola i tak sobie odpoczywamy.
 
Hej mamusie pytam wszędzie gdzie mogę czy jest jakaś mamusia z Kielc która mogła by mi pomóc a mianowicie szukam namiarów na jakąś położną ze szpitala na prostej. jeżeli któraś mamusia się orientuje w tym temacie PROSZĘ O POMOC! przeszukałam już wiele forów i różnych stron i nic nie mogę znaleźć. Pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamusie!
Ooo, ja tez z Kielc, ale zamierzam rodzic na Kosciuszki, wiec niestety nie pomogę.
Niestety o prostej slysze same zle opinie :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja tez nie czuje jeszcze ruchów, a to 3 ciaza i tez mi przemknęło przez głowę ze coś nie "halo" ze mną, bo brzuch tez mam mniejszy niż poprzednimi razy. Jestem po 2 cc i zastanawiam się, czy 3 raz kończą ciąże szybciej z uwagi na mniejsza macice. Mam nadzieje, bo mi się niemiłosiernie dłuży mimo że pracuje. Co do pracy dzisiaj myślałam, ze w coś lub kogoś walne, do tego jestem dalej chora. Mysze jeszcze powiedzieć teściowej, ze jestem w ciąży, bi w końcu się i tak zorientuje, a ja już brzucha za bardzo i za długo wciągać nie mogę ;)
 
reklama
Jak to jest po drugim CC? Goi się tak samo czy wolniej, bo tam już jest zbliznowacona skóra?
Wycinaja blizne wiec druga blizna po cc jest dwa razy wieksza. Pierwszej blizny prawie nie bylo widac a druga szyli na okretke i 13 szwow bylo. Od biodra do biodra prawie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry