reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Marbia u mnie dokładnie tak samo, trzecia ciąża i 17+4tc i też jeszcze nic nie czuję, mimo, że brzuch już duży, w pierwszej ciąży ruchy poczułam w 21 tygodniu a w drugiej w 20-tym także jeszcze nie panikuję ;-)

Ja jakoś ostatnio nie mogę pić wody, zmuszam się i ledwo litr dziennie plus kawa, herbata, czasami jakiś sok, w poprzednich ciążach piłam dużo, dużo więcej
 
reklama
Ooo, ja tez z Kielc, ale zamierzam rodzic na Kosciuszki, wiec niestety nie pomogę.
Niestety o prostej slysze same zle opinie :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
ja też słyszę same złe opinie ale rodziłam tam dwa razy i nie było tak źle, personel i pielęgniarki nawet miłe, jedynie co to rodząc tam warto mieć opłaconą położną aby mieć pomoc, bo sporo kobietek tam rodzi i wtedy jak jest na dyżurze jedna czy dwie położne to ciężko wszystkimi odpowiednio się zająć i troszkę trzeba się naczekać aż położna się zjawi ale ogólnie jest spoko. Przy pierwszym porodzie nie byłam kompletnie przygotowana bo nie miałam nawet wody do picia a trzeba ją mieć i dużo pić, powiem szczerze siostry robiły mi herbatę dość często i dopytywały czy jeszcze potrzebuję. Nie wiem od czego zależy to iż jedni maja dobre wrażenia i opinie na temat tego szpitala a inni tak bardzo złe.
 
A ja piekę babeczki na jutrzejsze urodziny synią w żłobku. 12 jest już w piekarniku i następne 12 czeka na zrobienie. Bym miała dawno zrobione Ale ale z małym pomocnikiem to 3x dłużej idzie. No ale on bardzo lubi i nie odpuscilby takiego pieczenia.
Ja 19 tydzień i już czuje ruchy [emoji4] Ale w 17 jeszcze nie czułam więc bez obaw [emoji4] też mam druga ciążę i wcale wcześniej nic nie czułam a brzuch póki co nieco mniejszy niż w pierwszej. Chociaż czasem ciężko to trzeba myśleć pozytywnie!

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To widzę, że nie tylko moje dzieciątko się nie przywitało kopniaczkiem. Ja tez mam duży brzuch ale to moja 4 ciąża w przeciągu jednego roku, więc macica jest rozciągnięta. Może tez dlatego dzieciątko ma więcej miejsca i go nie czuje. Moja blizna po CC (a miałam niecałe dwa lata temu) jest bardzo wąska i krótka, taka sobie kreseczka nad spojeniem łonowym. Miałam szwy rozpuszczalne wewnątrz a skóra była klejona wiec żadnych blizn po szwach nie widać. Mam nadzieje że tym razem tez zrobią to ładnie.
Do dziewczyn z 3 ciąża, Wy będziecie miały 3 cc, czy próbujecie sn
Rodziłam swoje dzieci SN i CC.
Mnie poród siłami by zabił, a poza tym jak miałabym wybierać nacinanie krocza czy brzucha to wole brzucha. Dla mnie SN to koszmar po którym czułam że moje ciało to wrak ( pomijając wylew). Blizna po cięciu krocza doskwiera mi do dziś. Jest gruba, nieestetyczna... przez wiele miesięcy miałam problemy z wypróżnieniem taki sprawiała mi ból. Nie mogłam chodzić ani siedzieć...
Po porodzie przez CC po tygodniu wróciłam do normalnego funkcjonowania. Blizna cieniutka, delikatnie widoczna i mogłam po porodzie się normalnie załatwić. Brzuch bolał gdy się śmiałam, wszyscy mieli zakaz rozśmieszania mnie ;)
Oczywiście to tylko moje doświadczenia i opinia.
Każdy poród jest inny i każdy organizm tez. Nie ma co porównywać jednej kobiety do drugiej ani ich porodów.
 
reklama
Do góry