reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hej. Nie mam już gorączki ale bardzo boli mnie pierś i węzły pod pachą. Na usg nie dotarłam, bo Anastazja dostała silnej biegunki. Dzisiaj mam masakrę od 3 nie śpi, jest przemęczona i cały czas płacze. Zasypia na 15 minut i znów się budzi. Pierwszy raz tak ma . Mieliśmy dziś gości a ja cały czas myślałam kiedy sobie pójdą, bo padnę trupem ze zmęczenia. Ale gruba tapeta działa cuda, Maż mówił ze zakryłam wszystkie ślady zombie ;) mam ochotę na wino albo alkohol w jakiejkolwiek innej formie i to w dużych ilościach. Ale karmie, jutro szkoła, wiec może za rok heh
 
Karolyn jutro rano idę. To się tak zrobiło po szczepieniu na rotawirus. Zaczęła się załatwiać na zielono we wtorek wieczorem i coraz bardziej się rozkręcało, teraz wręcz taką zieloną zupą ze śluzu i to po każdym karmieniu. Dzisiaj jest tak jakby miała pelnoobjawowego rotawirusa. Ale nie jest odwodniona, bo ja cały czas przystawiam.
Jakiś francowaty ten tydzień. Mój cycek tez wyglada jakby zaraz miał odpaść jest szarofioletowy i boli jak diabli. Poproszę te babkę o antybiotyk, bo nie dam rady bez. Z mojej roboty nici. Miałam iść od 1-szego do pracy na pół etatu. Widocznie jakiś znak to jest :)
Jutro będzie lepiej.
 
Witajcie :) Widzę że grupa spora to i ja dołączę :) Nasz Franuś urodził się 8 listopada i za tydzień skończy trzy miesiące.
Tak pobieżnie przeleciałam wątek i widzę sporo znajomych problemów ;) nie wiem tylko czy i kiedy będę miała czas żeby wszystko przeczytać więc wybaczcie proszę jeśli będę pytać (a na pewno będę ;)) o coś co było już wałkowane ;)
Pozdrawiamy z Wielkopolski!
69bd1ee46959b4d4ed2ef37e22101ca5.jpg
 
Co do ubierania to do spania ubieram body i skarpetki lub pajaca w całości. Małego zawijam dosyć ciasno w rożek. W pokoju mamy ok 22stopnie
Na spacery cały pajac, spodenki, skarpetki, ciepła bluzka z kapturem, czapka i w kombinezon. We wózku przykrywam go lekkim kocykiem. Temperatura na karku w porządku.
Nie wiem tylko jak ubierać małego do auta na 1-2 lub 3 godziny jazdy. Ostatnio mi się zgrzał - całe plecki miał spocone
 
Ostatnia edycja:
reklama
to zależy czy grzejesz w aucie czy nie - jeśli grzejesz to myśmy małego mieli w body, pajac, dodatkowo skarpetki i nakryty był grubszym kocykiem (bez kombinezonu). tylko to oczywiście zależy jaką masz temperaturę w aucie. My (dorośli) zostajemy w bluzkach (nie bardzo grubych). Z tym, że każde dziecko jest inne. u mnie w domu jest 22-23 st i mały ma ubrane body na krótki rękaw i pajaca. do spania wkładam go do woombi i ewentualnie przykrywam nóżki otulaczem bambusowym
 
Do góry