reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Magda, jak ja cie rozumiem. Mnie już tak nosi na słodkie... ale chyba zrobię test tak jak karolyn mi radziła. Wprowadzę jeden produkt i będę obserwować co się dzieje, bo może mały wcale nie ma tej nietolerancji.

Macie problem z bolącym brzuszkiem? Jakieś napady płaczu gdzie ewidentnie widać, ze coś boli? Nam się zdarzyło ze 2-3 razy i dlatego boje się wprowadzać ten nabiał.
 
reklama
Ja też ze strachu nie wiem co robić. Najchętniej zaraz leciała bym na sor. A z nerwów to tylko biegunki dostałam ;)
 
My też kąpiemy co drugi dzień. A tak to też myje buzię, fałdki i pupę.

Coś się Ninie poprzestawialo i od kilku nocy ma 3-4 pobudki a już budziła się 2 razy albo czasami tylko raz. Może to skok ?

My coś z tymi chorobami nie możemy wyjść na prostą, ja skończyłam antybiotyk w środę po anginie ropnej a od wczoraj znowu gardło czerwone i boli :-(
 
U nas jest kilka krotkich drzemek w ciagu dnia :laugh2: mniej wiecej w tym samym czasie. Wstajemy pozno bo po 9. Do 13 jakies 2 drzemki,a pozniej do 18 jakies 2 kolejne drzemki. To zalezy jak dzien mija czy gdzies jedziemy czy idziemy na spacer:-p
U nas kapiel co2 dni. Ale jak nie ma kapieli to zawsze przemywam wacikami z woda buzie raczki i pupe:rofl: w trakcie dnia tez sie staram jej przemyc lapki i buzie bo zaczyna wszystko wkladac i probowac:laugh2:

Dziewczyny to gdzie w koncu piszemy?na ktorym forum/czacie? bo ja juz nie ogarniam a nie mam czasu sprawdzac dwoch kont:no2:
 
Lenka jak będzie już to forum zamknięte to każda z Was dostanie linka, na razie tutaj piszmy :) lada dzień będzie zrobione.
 
Kasia Mąż przezornie wstawił mi łóżko do pokoju Anastazji ;) a sam został w sypialni. Teraz śpimy tam z chłopakami na kupie, jak mi się uda wstawić małą do łóżeczka to śpią obaj ze mną, a mają swoje pokoje.
Po wyjściu ze szpitala ważyłam tyle co przed ciążą, i tak do tej pory, ale teraz schudłam 2 kilo przez dietę. Kupiłam Chodakowską 2 miesiące temu, i muszę w końcu ściągnąć folie z płyty ;)
 
reklama
Do góry