reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Kule mam. Jeszcze po babci. Musi się nauczyć z nimi chodzić...
Kurcze to jakiś żart? A co z wynikami i kasą którą wydałaś??! [emoji35] No tak to oni nigdy nie dojdą do tego co Ci dolega. Masakra...
Wyniki mi nie zginą. Najwyżej zapytam jej czy mogę jej to wyslac na maila. Wysłałam już do dwóch innych kardio na konsultacje.
Znów miałam dziś spadek ciśnienia do 84/49. Fatalnie się czuje a musze jechać do pracy.
 
reklama
Sama ostatnio mam problemy z ciśnieniem,zaraz źle się czuje,kreci mi się w głowie,serce wali jak szalone,ciężko mi się oddycha i mdłości mam.. czuje się jakbym miał paść.. Najlepsze jest to,ze nigdy nie mialm problemów i wzorowe miałam ciśnienie,ale od jakiegoś czasu się pojawiło.. Czekam na piątek i będę pytac się lekarza co mogę z tym zrobić.
 
Ja też jeszcze nie czuję. Ale łożysko na przedniej ścianie to pewnie jeszcze poczekam. Czasami czuję coś ala czkawka.
A mój syn dorobił się na wakacje gipsu. Okazało się że noga jest złamana i na miesiąc jest uziemiony[emoji853]
Ojoj, współczuję na początek lata mieć złamana nogę. Pamiętam, że jak miałam 6 lat to sobie mocno palec pocięłam, całe lato w opatrunku. Wszystkie dzieci się bawiły w jeziorze, ja mogłam tylko z palcem w górze i w ogóle źle to lato wspominam.
 
Cześć, ja od rana w biegu mimo złego samopoczucia. Odebrałam auto od mechanika, ogladnełam wózki i kupiłam sukienkę na komunie syna. Muszę jeszcze dograć catering, umówić się na paznokcie i załatwić prezent dla wychowawczyni córki na koniec roku (kompletnie nie mam pojęcia co!). Teraz przerwa na obiad i zaraz do pracy. 🙆
 
reklama
Do góry