reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja jestem w połowie 18tygodnia i czuje nawet kopnięcia,zaczęły się mini wyczuwalne ruchy w 16-17tygodniu nie byłam pewne czy to one ale już teraz jestem,dziecko głównie w nocy świruje 😂chyba po tacie bo wstaje o 21-23 akurat leżę wtedy często na plecach
 
Współczuję takiej pracy :( ja niby ciągle online i pod telefonem dostępna dla klientów, ale to jednak co innego.
Ogólnie to lubię moją pracę. Ale niestety przez to, że została przez koronawirusa przekształcona na zdalną, to jest więcej tej pracy i już się w etacie nie zamyka, a płacą jak za etat w dodatku marnie bo to budżetówka.
 
Ja jestem w połowie 18tygodnia i czuje nawet kopnięcia,zaczęły się mini wyczuwalne ruchy w 16-17tygodniu nie byłam pewne czy to one ale już teraz jestem,dziecko głównie w nocy świruje 😂chyba po tacie bo wstaje o 21-23 akurat leżę wtedy często na plecach
A to Twoja pierwsza ciaza?
 
reklama
Ja czuję ruchy bardzo wyraźnie, ale tak mocniej zaczęła się wczoraj ruszać (18tc wg USG) wcześniej głównie wieczorami, nocą i rano. Zaczęłam czuć bardzo wcześnie, bo na początku 14tc. Kopniaki czuję nisko, bo mam łożysko wysoko na przedniej ścianie i tam póki co czuje te ruchy przytłumione i jakby tak głęboko. W poprzedniej ciąży zaczęłam czuć ruchy w skończonym 16tc.
 
Do góry