reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja się pomału zaczynam denerwować 😅 a tu jeszcze niecałe 3 godziny 😒
Ja dziś na stres nie miałam czasu 😁 wszystko będzie super, pewnie już czekasz na wizytę 😊 miała być o 18? 🤔
[GROUP=][/GROUP]

U mnie niecałe 2h a już stresik się nasila 😅🙄 OMG!!!
A ty juz chyba po wizycie, ciekawe jakie wieści 😊 edit : chyba się pomyliłam o której wy mialyscie te wizyty? 🤔😁
Dziewczyny przygarnicie mnie?🙄 Tydzień temu test pokazał 2 kreseczki. W domu 3 chłopaków 8.5, 7 i 5 lat. Ta ciąża zupełnie nie planowana ale pierwszy szok już minął i teraz nawet się cieszę😍 termin wg okresu na 21 listopada
Ja termin na 20 listopada, gratuluję takiej gromadki 😊
 
reklama
Dziękuję [emoji3590] a ja bym wolała 4 chłopaka chociaż wszyscy mi pewnie będą życzyć dziewczynki[emoji846] Najlepsze jest to że nie mam zupełnie nic. Wszystko poddawałam bo więcej dzieci nie planowaliśmy[emoji849] łóżeczko, kołyska, wózki, zabawki, ubranka no dosłownie wszystko. Będę kompletować wyprawkę od zera...
Czyli obojętne teraz co będzie.
Ja mam Bartosza lat 6 i Macieja 17 MC, więc dla mnie ekonomiczniej byłoby mieć chłopaka [emoji3] A jak się czujesz, jak ciąże znosiłaś???
 
Czyli obojętne teraz co będzie.
Ja mam Bartosza lat 6 i Macieja 17 MC, więc dla mnie ekonomiczniej byłoby mieć chłopaka [emoji3] A jak się czujesz, jak ciąże znosiłaś???
Wszystkie 3 ciąże super. Zero dolegliwości typu mdłości i wymioty. Męczył mnie tylko zespół niespokojnych nóg czy jakoś tak i ZGAGA🙊 Teraz też się czuję super. Ale od tygodnia jestem ciągle głodna😆 U Ciebie jeżeli będzie 3 chłopak to lepiej się będą dogadywać zwłaszcza z tym młodszym co? Ja sobie nie wyobrażam teraz wpuścić między moich dziewczynkę. Niby koleżanki są, przychodzą ale tak 24/h nie wiem czy by u mnie to przeszło😋
 
Ja dziś na stres nie miałam czasu 😁 wszystko będzie super, pewnie już czekasz na wizytę 😊 miała być o 18? 🤔

A ty juz chyba po wizycie, ciekawe jakie wieści 😊 edit : chyba się pomyliłam o której wy mialyscie te wizyty? 🤔😁

Ja termin na 20 listopada, gratuluję takiej gromadki 😊
Moja wizyta o 19 55 😁
 
Wszystkie 3 ciąże super. Zero dolegliwości typu mdłości i wymioty. Męczył mnie tylko zespół niespokojnych nóg czy jakoś tak i ZGAGA[emoji87] Teraz też się czuję super. Ale od tygodnia jestem ciągle głodna[emoji38] U Ciebie jeżeli będzie 3 chłopak to lepiej się będą dogadywać zwłaszcza z tym młodszym co? Ja sobie nie wyobrażam teraz wpuścić między moich dziewczynkę. Niby koleżanki są, przychodzą ale tak 24/h nie wiem czy by u mnie to przeszło[emoji39]
Ja to samo, czuję się znakomicie prócz zgagi i wieczorem padam ze zmęczenia. W sumie każda ciąża taka była.
I też sobie nie wyobrażam dziewczyny w tym gronie, ale czas pokaże.
 
Cześć dziewczyny, w sobotę dostałam l4 - tylko czy to normalne, że do mojego pracodawcy wpłynęło l4 z terminem do 18 kwietnia? (Wtedy mam kolejną wizyte). Czy tak to jest że lekarz z wizyty na wizytę będzie przedłużał l4? To moja pierwsza ciąża więc jestem zielona 😊
 
Cześć dziewczyny, w sobotę dostałam l4 - tylko czy to normalne, że do mojego pracodawcy wpłynęło l4 z terminem do 18 kwietnia? (Wtedy mam kolejną wizyte). Czy tak to jest że lekarz z wizyty na wizytę będzie przedłużał l4? To moja pierwsza ciąża więc jestem zielona [emoji4]
Tak :)
 
reklama
Właśnie wróciłam z mojej wizyty, bicia serduszka jeszcze nie bylo bo za wcześnie, dopiero wg USG 5 tyd. 6d, w następny czwartek mam się pokazać. To była moja pierwsza wizyta u nowej ginki, ale bardzo miłe że podała swój numer telefonu i jakby się cokolwiek działo niepokojącego to mam dzwonić albo przyjechać do szpitala na dyżur. L4 dostałam do przyszłej wizyty, mam unikać ludzi i uważać na siebie. Przepisała jeszcze lek duphaston i badanie TSH, bo resztę zrobiłam już 2 miesiące temu.
Jestem spokojniejsza po wizycie [emoji16]
 
Do góry