reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzień dobry słoneczka [emoji274]
Ja mam dziś jakiś taki dzień z d*py [emoji20] nic mi nie wychodzi.. wszystko mnie wkurza..ehh jak mąż dożyje do wieczora to będzie cud [emoji85]
Zrobiłam dziś karpatke i nawet krem mi nie wyszedł [emoji26]

Bardzo dobrze Cię rozumiem rano tryskałam energia , nawet zdążyłam wysprzątać dom. Potem już energia nagle wyparowała. Mój mąż całe szczęście jest tak wyrozumiały ze pojechał mi po MacDonalda bo tak strasznie mam ochotę i zrezygnować z zdrowego jedzenia🙈. Ostatnio nawet chleb mi nie wyszedł i musiałam wyrzucić

Co do karmienia piersią to nie mam ciśnienia. Trzymam się dywizy że szczęśliwe dziecko to najedzone dziecko. Bez względu na to czy kp czy mm [emoji4]
 
reklama
Ja ze wzgledu na rodzaj pracy, poszłam na l4 od razu jak sie dowiedzialam. I cale szczescie, bo tydzien pozniej zaczeli zmniejszac stawki i etaty
Dokładnie ja tak samo odrazu poszłam na L4 zwłaszcza, że pierwsza ciąża skończyła się nie powodzeniem. Plus był taki, że mój szef jest wyrozumiały i kibicował mi jeśli chodziło o ciążę. Jak poszłam na zwolnienie to sam zadzwonił w żartach co to ma znaczyć a potem mi życzył wszystkiego dobrego i się bardzo cieszy.
 
Ja zaczynam prace 4-go maja ale tylko 3 klientki dziennie . DziewcZyny a co z wyborami? Odbędą się czy nie? Bo ja chciałam głosować jeśli będzie korespondencyjnie ale muszę to dużo wcześniej ogarnąć mieszkając za granica.
 
Poki co wszystko wskazuje na to, ze sie odbeda🤷🏼‍♀️

Ale to niesprawiedliwe! Dużo osob nie będzie mogło zagłosować za granica, bo np u nas zwolnią nas z isolacji 4-go maja ale nie mozemy się przemieszczać do innych województw gdzie są okręgi wyborcze! Polonia za granica nie wiem Jak zagłosuje, zwłaszcza w stanach gdzie sytuacja aktualnie jest tragiczna.
 
A propo dużych rodzin wpadł mi dzisiaj profil na ig rodziny, 7 dzieci w 8 lat😱nie wiem jak ta mama tego dokonała i jesCze jak super wyglada! Taka ogarnięta , na każdym zdjęciu idealna! Podziwiam

 
Jedna z nas tutaj jakiś czas temu pisała o zapaleniu ucha, niestety nie pamiętam kto. Poradzilas sobie z tym? Jakim sposobem?
Mnie właśnie chwyta i normalnie bym dala ten oxycort i po problemie, ale w ciąży go nie można 😑 i nie wiem co zastosować, do lekarza jeszcze nie mam co iść
To ja. Nosiłam cały czas opaskę nawet w domu zeby wygrzać bi za zgodą lekarza posmarowalam sobie okolice ucha olejkiem kamforowym
 
Mi przez miesiąc znikało mleko! Jeszcze kilka
Dni temu jak naciskałem
To kilka kropelek było ale teraz już nic nie ma!
A to te kilka kropelek to miałam 1.5 roku po odstawieniu nawet[emoji23] ale to tylko te parę kropelek. zastanawiałam się w ogóle czy już zawsze będą. Ale razem z wykonaniem testu ciążowego zniknęły. I nic już nie ma
 
reklama
Podziwiam wszystkie, które jeszcze pracują, naprawdę. Ja akurat mogłam sobie pozwolić od razu na zwolnienie, bo 13 marca zrobiłam test a od 16 został zamknięty żłobek w którym pracuje... moja Dyrektor wiedziała o mojej sytuacji, ze staramy się z mężem o dziecko i wiedziała, ze poszłabym od razu na zwolnienie
Ja pracuje w przedszkolu, o ciąży wiedziałam od 10 marca a przedszkole zamknęli po 13 marca, od razu powiedziałam szefowej że idę na zwolnienie pomimo tego, że zamknięte. Nie chciałam truc sobie głowy pracą zdalną.

Co do rodzin wielodzietnych, na fb pewna rodzinka prowadzi stronkę The Baby Gang. Bardzo sympatyczna rodzinka, teraz chyba czwórka dzieci i kolejne w drodze. Miło się na nich patrzy
 
Do góry