reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A właśnie ja dziś testowo też płatki z mlekiem zjadłam i to samo czuje[emoji1785][emoji1785]

U mnie od kilku dni jest faza na śniadanie na chleb z masłem i ogórkiem świeżym [emoji1787] i o dziwo wchodzi idealnie [emoji16]

Sernik bym zjadła [emoji7] muszę wpisać na listę zakupów ser do sernika hihi [emoji87]
Ja dziś planuje spaghetti mam nadzieję zjeść że smakiem jeśli jednak nie będzie wchodziło zjem połowę pizzy takiego gotowca bo mam ochotę

Gratulacje młodych talentów. Fajnie jak dzieciaki zajmują się czymś z pasją a nie z przymusu.[emoji7]

O kurczaki [emoji7] daj przepis na to bezglutenowe cudo.

Ja mam strasznie wyrzuty sumienia że mi wchodzą tylko owoce a warzywa nie i od kilku dni do moich koktajli przemycam trochę jarmużu i rzodkiewki co jeszcze z warzyw polecacie dodać do koktajlu ?
No i na picie wody robię cały dzbanek z plastrem cytryny i kilkoma listkami mięty mam świeżą miętę na ogródku więc korzystam ale tak się zastanawiam czy ciągłe picie wody z cytryną będzie ok w ciąży ? Co mówicie ? Sama woda mi nie wchodzi niestety

Ja właśnie też mam problem z wodą i kupiłam sobie ostatnio w Pepco taki kubek 400ml ze słomką i próbuje wciskać w siebie wodę z cytryną.. Ale mięty mi brak [emoji20]
 
reklama
Sernik bym zjadła 😍 muszę wpisać na listę zakupów ser do sernika hihi 🙊
Ja dziś planuje spaghetti mam nadzieję zjeść że smakiem jeśli jednak nie będzie wchodziło zjem połowę pizzy takiego gotowca bo mam ochotę

Gratulacje młodych talentów. Fajnie jak dzieciaki zajmują się czymś z pasją a nie z przymusu.😍

O kurczaki 😍 daj przepis na to bezglutenowe cudo.

Ja mam strasznie wyrzuty sumienia że mi wchodzą tylko owoce a warzywa nie i od kilku dni do moich koktajli przemycam trochę jarmużu i rzodkiewki co jeszcze z warzyw polecacie dodać do koktajlu ?
No i na picie wody robię cały dzbanek z plastrem cytryny i kilkoma listkami mięty mam świeżą miętę na ogródku więc korzystam ale tak się zastanawiam czy ciągłe picie wody z cytryną będzie ok w ciąży ? Co mówicie ? Sama woda mi nie wchodzi niestety

Do koktajlu Ogórek świerzy, można tez dodać do wody.
No i marchewki do koktajli z jabłkiem i truskawkami lub malinami
 
My też mieliśmy ślub w sierpniu - 4 sierpnia będzie 2 rocznica. Miałam plan żeby co roku wbijać w suknie ślubna, mąż w garniaka i iść na starówkę do restauracji na obiad/kolacje, może by myśleli ze jesteśmy po tajnym ślubie i by nam serwowali za darmola 😂😂😂😂
No ale na razie to chyba nie wypali 😅
My z kolei znamy sie 3 lata, od ponad 2.5 jesteśmy razem, oświadczyny były po 5 miesiącach a ślub po niecalym roku 🙈🙈

My co prawda znamy się od dzieciństwa ale oświadczyny były po dwuch miesiącach chodzenia ze sobą a po następnym miesiącu byłam już w ciąży i po następnych 7 miesiącach wzięliśmy ślub. Czyli 10 miesięcy „chodzenia razem”
 
Jeśli macie wyciskarkę wolnoobrotową to można do niej włożyć prawie wszystko. Zależy jakiej jest firmy. Nutrii bullet czy mega dobry blender też przemieli, więc tylko od Waszej fantazji zależy z czego sobie taki sok czy koktajl zafundujecie. Polecam buraki, seler naciowy, nawet skórę z arbuza można przez wolnoonbrotówkę przemielić i jest z tego w pip soku podobnego do ogórka i nic nie wyrzucamy (jeśli zjemy pestki). Wodę z cytryną można pić do woli, dodajcie miete, ogórka, arbuza, truskawkę, plaster pomarańczy i jest pycha[emoji39] uważać trzeba z herbatami ziołowymi, bo nie wszystkie można i w dużych ilościach.
 
Oboje z Polski [emoji4][emoji4]
Przedtem byłam 5 lat z innym facetem, starszym ode mnie i jakoś tak klapsło w końcu. I nawet nie pamiętam za bardzo tych 5 lat prawdę mówiąc, 0 rozwoju i miałam już dosyć.
A z mężem to te lata były baaardzo intensywne, 2 podróże autostopowe po Europie, mieszkaliśmy też razem i w Polsce i w UK i teraz w tej Bawarii, dużo się dzieje cały czas, bardzo się oboje zmieniamy rozwijamy, tylu przeżyć to nie miałam w całym "poprzednim" życiu [emoji85][emoji28]
Ooo to jestem zaskoczona[emoji16] pozytywnie[emoji16] a chcecie tam na stałe zostać czy jeszcze nie wiecie?
 
Co do wózków to my mieliśmy 2 w1, jak już ktoś wspomniał nosidełka od tych 3 w 1 są niezbyt polecane, bo nie przechodzą testów zderzeniowych. A do fotelika dokupiliśmy adaptery, które pasowały do stelaża od wozka. I mieliśmy granatowy wózek, starszy model Jedo Bartatina, ale go sobie chwalę. Część z Was jeśli dobrze zrozumiała pisałam, że pappe robila kilkamasie dni przed prenatalnymi.. Sama już zgłupiałam bo moja gin powiedziała, że mogę zrobić tylko 2 dni wczesniej🤔 U nas dziśdomowe pierogi z miechem🤪 i oczywiście powodzenia nacwizytach😊
 
reklama
Do góry