reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny jak miałyście to łyżeczkowanie to w szpitalu do zabiegu dostawaliście jakieś specjalne.ubranie czy w Waszej koszuli? A majtki z podpaską, dopiero po wybudzeniu? Wolę wiedzieć żeby mniej się denerwować pierwszym pobytem w szpitalu i to jeszcze w takich niemiłych okolicznościach [emoji25]
Ja byłam w Matce Polce w Łodzi na łyżeczkowaniu i była w swojej koszuli. Po lyzeczkowaniu nałożyli mi bez majtek taka gruba podpaske. Jak się wybudziłam to poszłam z mężem się wykapać i wtedy założyłam majtki z podpaska...
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Też uważam, że to za wcześnie na takie pomiary i snucie jakichkolwiek wniosków, no ale jak już się coś takiego usłyszy, to siedzi to w człowieku.
Jutro rano mam wizytę u lekarza na nfz, do którego miałam pójść z tym usg. Zobaczymy, co on mi na to powie.
No cóż. Muszę się jakoś trzymać do prenatalnych 14 maja. To będzie taka chwila prawdy.

A co do dzików, to można je spotkać w Trójmieście. Czasami przechadzają się pod blokami, pod wydziałami Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie. [emoji14]
 
Dziewczyny jak miałyście to łyżeczkowanie to w szpitalu do zabiegu dostawaliście jakieś specjalne.ubranie czy w Waszej koszuli? A majtki z podpaską, dopiero po wybudzeniu? Wolę wiedzieć żeby mniej się denerwować pierwszym pobytem w szpitalu i to jeszcze w takich niemiłych okolicznościach [emoji25]

Ja dostałam piżamę szpitalną. Od razu po zabiegu dali podkład. Aha no i do zabiegu musiałam być na czczo.
 
Dziewczynki później nadrobię. Coś się stało 😟😟😟
Nagle jakieś 15 minut temu zaczelam bardzo źle widzieć. Ledwo pisze, mam problem żeby napisać ta wiadomość. Ciężko widze, nie umiem zemcowmie wam napisem
O co chodzi. Z trudem pisać dziewczyny. Co robić 😢😢😢😢😢😢😢
 
Dziewczyny mam pytanie.Wiem ,że ten temat wywołuje wiele kontrowersji i chciałam zapytać co wy planujecie. Mianowicie chodzi mi o szczepienie noworodka.Czy planujecie pozwolić na szczepienia swojego maluszka bezpośrednio po porodzie ,a może zamierzacie odłożyć to w czasie ?

Tak, planuję normalnie.

Czy wy już coś widzicie żeby się brzuszek ruszał? Siedziałam w wannie i obserwowałam brzuch i wydaje mi się, że ruszał się..ale czy to już możliwe?? Hmmm

Ruszać sie chyba nie ma prawa, ruchow dziecka tez raczej jeszcze nie powinno sie czuć, ale ja czasem mam wrażenie, ze jednak cos sie tam wierci ;). W pierwszej ciąży poczulam jakos kolo 21 tygodnia i wtedy to były take delikatne bąbelki, jakby przelewanie.


Nie potrafię napisać nic z sensem. Zapomnien co ma sobiec

Poproś kogos, zeby skontaktowal sie z lekarzem, jak jesteś sama, to dzwoń po karetkę.
 
Dziewczynki później nadrobię. Coś się stało 😟😟😟
Nagle jakieś 15 minut temu zaczelam bardzo źle widzieć. Ledwo pisze, mam problem żeby napisać ta wiadomość. Ciężko widze, nie umiem zemcowmie wam napisem
O co chodzi. Z trudem pisać dziewczyny. Co robić 😢😢😢😢😢😢😢
Ja bym na SOR pojechała kochana, Trzymaj się!
 
Dziewczynki później nadrobię. Coś się stało 😟😟😟
Nagle jakieś 15 minut temu zaczelam bardzo źle widzieć. Ledwo pisze, mam problem żeby napisać ta wiadomość. Ciężko widze, nie umiem zemcowmie wam napisem
O co chodzi. Z trudem pisać dziewczyny. Co robić 😢😢😢😢😢😢😢
Zdarza mi się tak czasami, takie mroczki...w pracy bardzo często miałam...chyba coś z cisnieniem..
Masz możliwość zmierzyć sobie???
 
Dziewczynki później nadrobię. Coś się stało [emoji45][emoji45][emoji45]
Nagle jakieś 15 minut temu zaczelam bardzo źle widzieć. Ledwo pisze, mam problem żeby napisać ta wiadomość. Ciężko widze, nie umiem zemcowmie wam napisem
O co chodzi. Z trudem pisać dziewczyny. Co robić [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
Mierzyłas ciśnienie?
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie dzień zaczął się od plamienia, eh. Tz zostaje zdalnie chwilowo, boję się, żeby znowu nie było krwawienia jak ostatnio :( Kurcze, strasznie to psychicznie męczące, taki ciągły stan gotowości i jakiegoś tam jednak stresu - USG dopiero w czwartek. Jestem przybita, ale daję sobie czas do 11 (to świeża sytuacja) zamartwianiem się nic nie urgam. Spokojnego dnia Wam życzę 🙂🧚‍♀️
 
Do góry